רובנו מכירים את המושג הזה, לפחות בתיאוריה, אבל האמת היא שאין לנו מושג מה עומד מאחוריו. בפועל, חוסר ההיכרות שלנו עם צמד המילים "רשלנות רפואית" עשוי לעלות לנו ביוקר אם וכאשר נגלה על בשרנו מה זה אומר. אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בבלגן ולהבין במה בדיוק מדובר ואיך מנהלים תביעה משפטית בצורה נכונה וטובה.

קרא עוד...

בתהליכי ייצור רבים שנערכים באולמות ייצור סגורים נוצרים חלקיקים מזהמים הנפלטים לאוויר. מדובר על אדי כימיקלים, גזים שונים, סולבנטים, וכמובן, אבק מינרלי ואבק תעשייתי לסוגיו. סילוק של אבק תעשייתי מאולם היצור הסגור הוא צורך חשוב בגלל סיבות רבות.

קרא עוד...

כאשר את עומדת מול המראה בחנות הנעליים, ובוחנת את הנעליים אשר לרגלייך, חשוב לך להיות בטוחה שאת בוחרת  נעליים חדשות מוצלחות ויפות. כך תבחרי.

לרכוש נעל חדשה זו לא תמיד משימה כה פשוטה. נדמה כי ככל שההיצע בחנויות הנעליים גדל, כך נעשה האתגר למורכב יותר. קראי להלן על הנקודות שעליך לשים לב אליהם כאשר את בוחרת את הנעל הבאה שלך. כאשר תבחרי בצורה שקולה - יש לך סיכוי גבוה למצוא נעל כלבבך.

קרא עוד...

קרדיט צלם: רותם רוגובסקי

בוסים הוא לא משהו שעומד להיכחד מהעולם ואין כזה דבר – הבוס המושלם. אפילו ממונה שנראה ממבט ראשון כמו הגשמת הפנטזיה על החבר הכי טוב, משחרר ומפרגן להפליא, עשוי להתגלות כבוס מהגהנום או פשוט להיקלע אתכם לסכסוך שיהרוס לכם את החשק לקום בבוקר וללכת למשרד.

קרא עוד...

החינוך הפורמלי מספק לילדים שלנו מסגרת שבה הם לומדים מתמטיקה, אנגלית, תנ"ך וספרות. הם רוכשים ידע, לומדים היסטוריה, מעמיקים את ההבנה בתחומים שונים ובאותה הזדמנות רוכשים מיומנויות למידה וכלים שיעזרו להם גם בעתיד, בלימודים האקדמיים ובשוק העבודה.

קרא עוד...

הסיטואציה המוכרת בוודאי מוכרת לכם היטב: אתם מסרקים את השיער אבל מגלים ששערות רבות נותרו על המסרק (או על הרצפה), מסיימים להתקלח רק כדי לגלות קווצת שיער שנותרה מאחור או עסוקים באיסוף שערות שנצמדו לבגדים או התאספו בפינות שונות בבית. אם נחמת רבים היא נחמה, הרי שהבשורה הטובה היא שאתם ממש לא עוברים את זה לבד. יותר ממחצית הגברים סובלים מנשירת שיער או התקרחות, ושיעורים גבוהים יותר נרשמים בקרב נשים. למה זה קורה ואיך אפשר לטפל בבעיה הזו?

קרא עוד...