בר אקטיבי הוא בר שהצוות שלו לא מסתפק רק במזיגת משקאות והגשתם ליד הבר, אלא הם פעילים בכל השואו ליד הבר. המלצרים מסתובבים בין האורחים כדי לדרבן אותם ליהנות מהמשקאות ומקבלים הזמנות, וחלק מהברים האקטיביים גם משתמשים במלצרים שרוקדים בין האורחים במקרים מסוימים. חברות שמציעות ברים כאלה נמדדות במקצוענות של הצוות שלהן ובידע שלהם בהכנת מגוון משקאות.

קרא עוד...

רכישת מתנה ליום הולדת של בן משפחה או חבר קרוב היא משימה שמעטים מאוד יגדירו כפשוטה וקלה, אולם מחשבה מעטה וזמן בסיסי הנדרש להשקעה, יספיקו ויאפשר לכם לקנות מתנה נהדרת, בלתי שגרתית וכזו שבעל השמחה יודה לכם מדי לילה ולילה על שקניתם לו אותה.

בדרך כלל מתנות מקוריות יהיו מתנות טובות ומוערכות יותר; אין פירוש הדבר שעליכם לצאת מגדרכם בכדי לארגן את המתנה המקורית ביותר שבעל השמחה קיבל או יקבל אי פעם בחייו; נדרשת כאן כמות קטנה, ממש קורט, או קמצוץ של יצירתיות, בשביל להפוך את המתנה למעט מיוחדת, שלא לומר – ייחודית יותר, בעבור בעל השמחה ומקבל המתנה.

להלן נעניק לכם מספר דוגמאות למתנות ייחודיות. תוכלו להשתמש ברעיונות אלו בכדי לשמח את אהובכם; מאידך, תוכלו להשתמש ברעיון ולשפר / לשנות / לשדרג אותו בהתאם לאופי מקבל המתנה או למה שמתאים לכם באופן אישי.

מתנה רומנטית לדוגמא – סט מצעים זוגי עליהם תוכלו להדפיס תמונות מחוויות, מקומות או אירועים כלשהם שעברתם יחד, או פשוט תמונות אישיות שלכם יחד, או בנפרד. מדובר על מתנה ברוח רומנטית ביותר, שתזכיר לכם את אהבתכם הנצחית, אולי אף לנצח-נצחים.

מחזיק מפתחות אישי, עם תמונה של האהוב/ה או תמונה של שניכם יחד. כמה נפלא. כל-כך רומנטי ומרגש. בדומה לכך, תוכלו לארגן גם תליונים עם תמונות – תכשיט מוזהב עם תמונות מיוחדות שלכם, יחד. מעולה.

מתנות מקוריות – רעיונות למי שכבר ראה, שמע וחווה הכל

אילו מתנות יכולות באמת לשמח את מקבל המתנה? זכרו כי לא כל אחד אוהב לקבל מתנות רק לשם קבלת המתנות. ישנם את אלו שמעריכים יותר את הכוונה שמאחורי הנתינה. העובדה כי השקעתם כסף רב במתנה גרנדיוזית ומוזהבת – אין פירושה שמקבל המתנה יעריך אתכם, או את המתנה שלכם, יותר, באופן יחסי למתנות אחרות.

נסו לבחון את היכרותכם עם אותו בן-אדם – מה הוא אוהב, מה הוא רוצה, מה הן התשוקות שלו, מה עושה לו את זה, מה מרגש אותו, למה הוא כמה. גם אם תענו רק על חלק מהשאלות הללו, הרי שתופיע לפניכם תמונה כללית של הדבר שעשוי לעשות למקבל המתנה טוב הלב, ואת הדבר הזה אתם יכולים לנסות ולהתמיר למתנה מוחשית יותר.

מה דעתכם, למשל, על כתיבת שיר? אולי על הלחנת מנגינה? דווקא המתנות מהסוג הזה, הדורשות השקעה שהיא מעבר למחשבה, לכסף ואפילו לזמן – עשויות להיות מוערכות ביותר ולגעת לליבו של בעל השמחה בר המזל.

מתנות מקוריות יכולות לעלות בראשכם רק בתנאי שאתם מצליחים לצאת מהקופסא בה רוב האנשים נמצאים, שלא לומר – כלואים. חישבו כיצד להיות יוצאי דופן; אל תחשבו מהמקום הרגיל, כי אם תחשבו משם – יצאו לכם מחשבות על מתנות רגילות ולא מיוחדות – מה שאתם בעצם מחפשים.

פרחים ליום הולדת הם מחווה רגשית טבעית, יפה ופרחונית. פרחים מעידים על תשומת לב. הם מבטאים רגשות שונים, חמים וטובים. פרחים מעידים על שמחה, על חגיגיות. כאשר אדם מקבל זר פרחים הוא נפתח אליהם באופן טבעי. הסמליות הטבועה בפרחים והמיוחסת להם היא אוניברסאלית. אין אדם שנותר אדיש נוכח פרחים.

משלוח פרחים מאפשר גם למי שנבצר ממנו להגיע ולברך את מי שחוגג יום הולדת ולשמוח עמו בשמחתו לבטא את השתתפותו בשמחה זו. גם אם לא נערכת מסיבת יום הולדת- מכל סיבה שהיא- הפרחים מהווים תזכורת ש- אכן- היום יום הולדת.

יש מי שמקבלים פרחים ביום הולדתם מאנשים שאולי לא שיערו ולא ציפו שהם יזכרו את תאריך יום ההולדת והפרחים מהווים אות וביטוי לא רק לעובדה שהם זכרו את יום ההולדת אלא אף היה חשוב להם לאחל, באמצעות הפרחים, איחולי מזל טוב.

מגוון פרחים בלתי נדלה מאפשר חופש בחירה מלא. אם אתם מתלבטים תוכלו להתייעץ עם בעלי חנויות פרחים ולתאם אתם משלוח פרחים שיגיעו בדיוק במקום ובזמן המיועדים, על מנת להגיע טריים ורעננים.

פרחים מועשרים

על מנת לחזק ולהעצים את אפקט הפרחים ולהעשירו עוד יותר- ניתן לצרף אל זר הפרחים שוקולד מובחר, בקבוק יין או מארז שי שכולל כמה מרכיבים מתוקים ומפתיעים. אל הפרחים הטבעיים, הממשיים, ניתן לצרף גם זר מתוק, אכיל. בכל מקרה- פתוחות בפני מי שרוצים לשלוח פרחים ליום הולדת אפשרויות רבות.

פרחים הם נצחיים. הם תמיד ייוותרו טבועים בחותם רגשי. כאשר אנשים מעניקים פרחים אלה לאלה הם מבטאים יסוד נצחי בנפש האדם ובנשמתו. גם מי שאינם דוברים אותה שפה חולקים באמצעות הפרחים שפה אנושית אוניברסאלית אשר הכול מבינים אותה כי הכול חשים אותה בדיוק באותו מקום, בדיוק באותן פעימות.

לפרחים יש ערך מוסף עצום. גם מי שאין להם יכולת להביע בדרך אחרת את השתתפותם בשמחת זולתם- משלח הפרחים מהווה חלופה מספיקה לכך. על מנת לשדרג את המחווה ניתן ומומלץ לצרף כרטיס ברכה אישית. אמנם פרחים, כמו תמונה יפה, שווים אלף מלים ומייתרים כל מלה, אבל כאשר אל זר הפרחים מצורפת ברכה אישית בהחלט, האפקט הרגשי של הפרחים מועשר ומועצם בכך.

מי ששלחתם או הענקתם לו פרחים ביום הולדתו יזכור את המחווה הזו גם לאחר שהפרחים, כטבעם, ינבלו כעבור ימים אחדים. הזיכרון הזה הוא שהופך את הפרחים למתנה שאינה מתכלה ואינה נגמרת.

אשר על כן תמיד יפה ותמיד מרגש לדבר בפרחים. דיבור בפרחים הוא לעולם מתון, תרבותי, נעים, רך, משתף. פרחים ליום הולדת ממשיכים לפרוח בזיכרון ובתודעה עוד זמן רב.

בקרו באתר פרחים במרפסת http://www.300-300.com וגלו עולם חדש ופורח.

כשאתם רואים את כל החנויות סביבכם יוצאות במבצעים מטורפים, כשהטלוויזיה והעיתונות מלאות בפרסומות והצעות שיווקיות, כשבכל משרד או בית עסק תשמעו אנשים מדברים על משפחה, אוכל ומתנות – זה סימן שהגיעו החגים וזה הזמן להצטרף אל אווירת החג, להעניק ללקוחות והעובדים שלכם מתנות לחגים ולתכנן מהלכי קידום מכירות חכמים שיעזרו למתג את העסק שלכם או המוצר או שירות שאתם מציעים.

הנה חמש סיבות שישכנעו גם אתכם שחגים זה הזמן הנכון להשקיע בקידום מכירות:

1. כי כולם עושים את זה – נכון, זו לא אמורה להיות באמת סיבה ורובנו מתנגדים לרעיון לעשות משהו רק כי כל השאר עושים אותו, אבל כשמדובר בעסקים – לפעמים חשוב מאוד לעקוב אחרי הפעילות של כולם ולעשות כמותם. כולם משקיעים בקידום מכירות לפני החגים כי זו הבחירה החכמה. זו תקופה בה קהל היעד שלכם נח לצרוך, מחפש ומתעניין במבצעים. אל תפספסו את המומנטום!

2. כי זו תקופת הצרכנות – מחקרים מראים עליה משמעותית באחוזי הצריכה בתקופה שלפני החגים וזה אומר בפשטות- אנשים רוצים לקנות! זה בדיוק הזמן לקדם את המוצר או השירות שלכם בערוצים שיווקיים שונים. הלקוח הפוטנציאלי נכון יותר לבצע רכישות בתקופת החגים - מלבד רכישות פרטיות, רכישות למשפחה, לחברים ולמארחים – מעסיקים קונים מתנות לעובדים, חברות קונות מתנות לספקים או לקוחות.

3. כי זו הזדמנות להעניק מתנה שתשרת גם אתכם – תקופת החגים היא תקופה בה נהוג לחלק מתנות. זו הזדמנות נהדרת לחלק מתנה שתשמש את מי שמקבל אותה ותשרת גם אתכם. מוצרי פרסום מעוצבים מהווים מתנות נהדרות לחגים – מגוון פריטים עם לוגו המותג שלכם – החל במתנות צנועות כמו כוס ממותגת מלאה ממתקים ועד גאדג'טים שימושיים - המתנות הללו ישמחו את מקבל המתנה אשר ירגיש שחשבתם עליו וגם הוא, בתורו, יחשוב עליכם בכל פעם שישתמש במתנה שהענקתם לו.

4. כי זו הזדמנות לחשוף מוצר חדש – תקופה בה אנשים נוטים לצרוך היא תקופה בה תרצו להשיק מוצר או סדרת מוצרים חדשה. אם תצאו עם ליין מסוים שמתאים לחג הספציפי, תלוו את ההשקה בדוגמיות או ב- give away ממותגים – הם יזכו לחשיפה רחבה. תוכלו לנצל את העובדה הזו וללוות את הפעילות במבצעים אטרקטיביים על מוצרים או שירותים שתרצו לחשוף.

5. כי זו הזדמנות להיות באמת יצירתיים – קידום מכירות זה המקום שלכם לתת לצד היצירתי ביטוי. מה הדרך הנכונה למשוך לקוחות? אילו מבצעים חדשים תציעו? באילו מקומות יהיה נכון לפרסם את המבצעים הללו? אילו הטבות ומתנות תעניקו ללקוחות או לעובדים שלכם?אם נחזור לעיקרון שאומר שמתנות ממותגות שאתם מעניקים מעלים את הזכירות שלכם בקרב הלקוחות – זה הזמן לצאת מהקופסה ולחשוב על מתנות מקוריות מחד ושמישות מאידך.

תקופת החגים היא תקופה של משפחתיות, של מסורת, של אוכל וכן, גם של קניות ומתנות.

זו חגיגה משפחתית וחגיגה מותגית. מהלך קידום מכירות שנבחר בקפידה ומושק בעיתוי הנכון ימתיק לכם וללקוחות שלכם כל חג.בהצלחה וחג שמח!

המציאות הביטחונית בישראל מחייבת כל אדם אחראי בהכרת המרחבים המוגנים בביתו ובקרבת מקום. התקנה של ממ"ד בתוך הבית היא הפתרון הנוח ביותר להתמודדות עם האיום הביטחוני וחיזוק תחושת הביטחון של בני הבית. כיום, כל בניין חדש נבנה תוך שילוב של חדרי ביטחון בכל דירה, הקבלן לא יוכל לקבל אישורים מתאים ללא שילוב של ממ"ד בכל דירה.

קרא עוד...