אומרים: "שונא מתנות יחיה", אבל מה עם נותן המתנה? לעיתים קרובות, הנתינה היא שמשמחת אותו לא פחות מאשר את מקבל המתנה. אין ספק כי הענקת מתנות היא חלק מהותי באינטראקציה בין בני אדם, ולא רק משום שהיא עוזרת לבסס יחסים ולחזק קשרים. לא יפלא אם כן שהצורך לתת ולקבל מתנות מעסיק פסיכולוגים, אנתרופולוגים, כלכלנים ומשווקים משום שהוא מעיד על רבדים עמוקים בהתנהגות האנושית. פסיכולוגים אומרים שבמקרים רבים הנותן, ולא המקבל, הוא שמרוויח את התמורות הפסיכולוגיות הגדולות מהענקת המתנה. אז אם הצלחנו לשכנע אתכם עד כה שלתת מתנות זה טוב וחשוב ויעשה גם לכם טוב והמון. הנה כמה טיפים כיצד לבחור את המתנה שלכם לחג.

קרא עוד...

רבים רוצים למצוא את העסקה המושלמת

באופן טבעי אנו מבינים שכדי להיות צרכן טוב יש לחפש בצורה רצינית את העסקה המשתלמת ביותר. לא לחינם אנו שומעים ישראלים רבים שאומרים, בצורה צודקת לחלוטין, שהם מאוד רוצים למצוא את העסקה המושלמת מבחינתם. זאת כדי לרכוש מוצרים חשובים שונים ולא לשלם עליהם הרבה כסף. כך למשל, גם רכישת אופניים חשמליות במבצע יכולה להיות רעיון טוב אם רוצים למצוא עסקה משתלמת מאוד.

קרא עוד...

ציוד משרדי

נסו לחשוב לרגע על משרד בלי עט ונייר. זוהי מחשבה בלתי מתקבלת על הדעת, שכן גם כיום, בעידן המחשב והאינטרנט אי אפשר לנהל משרד בלי פתקים לתזכורת, ללא רשימות ובלי חתימה על מסמך כזה או אחר. אך מלבד עט ונייר, בכל משרד מודרני יש צורך בציוד נוסף שבלעדיו יהיה קשה ואפילו בלתי אפשרי לנהל את המשרד כהלכה.

קרא עוד...

לוח מחיק

יתרונות לוח מחיק במשרד

אז זה אומנם נכון שאנו חיים בעידן בו לכל אחד מאתנו יש מכשיר טלפון חכם, אשר לצד אמצעי ליצירת תקשורת, משמש גם כיומן ואפילו כסוג של "עוזר אישי". אך ה"עוזר האישי" הצמוד הזה, לא מפחית את התועלות הרבות שיש ללוח מחיק במשרד. הסיבה לכך טמונה במספר סיבות – ראשית כל, לוח מחיק יכול לשמש לא רק אותנו, אלא את כל העובדים בחדר, ואפילו במחלקה – כך שניתן להשתמש בו לצורך כתיבת תזכורות קולקטיביות. חוץ מזה, הלוח המחיק, הוא נוח לשימוש, כך שאם לדוגמא, אנחנו מנהלים שיחת טלפון וצריכים לכתוב מסר, תזכורת או הודעה, נוכל לעשות זאת בצורה פשוטה – בלי להתחיל לחפש אחר עט ודף, או לנסות להקליד את פרטי המסר, תוך כדי השיחה ולהפריע למהלכה.

קרא עוד...

בדיקת ליקויי בנייה בעת קבלת דירה חדשה

אם קיבלתם דירה חדשה מיד שנייה, אתם בוודאי יודעים שאתם חייבים לבצע בדק בית כדי להבין האם אתם קונים חתול בשק או דירה איכותית, עמידה ובטוחה. עם זאת כאשר אתם קונים דירה חדשה מקבלן, אתם בוודאי מזלזלים בחשיבות בדיקת ליקויי בנייה, כי מדובר בדירה חדשה. זו טעות חמורה.

קרא עוד...