בת חן כהן, מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה  במרכז הרפואי בני ציון דיאטנית קלינית צילום- ניר כהן

הפעילו שיקול דעת וזכרו ליהנות מהאוכל.

ביחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי בני ציון מציעים לקראת חג שבועות, באמצעות  מנהלת היחידה  לתזונה ודיאטה בבית החולים בני ציון בחיפה בת חן כהן.

קרא עוד...

במהלך השנים יותר ויותר אנשים נחשפים לתבלינים ומרכיבי מזון טבעיים אשר יש להם, לא רק סגולות ייחודיות של טעם אשר משפר את איכות האוכל אלא גם תכונות רפאיות ייחודיות. כתוצאה מכך, אנחנו יכולים לראות שימוש בתבלינים אלו, הן דרך מזון והן בדרכים אחרות.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

טיפים לפעילות גופנית נכונה בגיל הזהב באדיבות: חברת 'הרבלייף' – דרך חיים. השינויים הפיזיים שאנו עוברים במהלך שנות גיל הזהב הם חלק מהחיים, אבל כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בתחום זה צריך לדעת איך להתנהל. אם תשמרו על אורח חיים בריא ופעיל, תוכלו לפעול אפילו נגד אמא טבע.

קרא עוד...

ממרחי טחינה של חברת "אחוה" צילום: יעל האן

ממרחי הטחינה החדשים של אחוה, זוכי מוצר השנה לשנת 2017, מכילים טחינה גולמית משומשום מלא, טעימים להפליא, ללא שומן טרנס, ללא משמרים וללא צבעי מאכל • הדיאטנית יעל דרור: "ממרחי הטחינה של חברת אחוה מספקים לגוף את המתוק האיכותי של השוקולד בשילוב עם יתרונות תזונתיים רבים: סיבים תזונתיים, דל בנתרן, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיונית.

קרא עוד...

ד"ר אולגה רז ראש תחום תזונה קלינית באוניברסיטת אריאל

נתונים והמלצות לקראת חג הפסח מאת ד"ר אולגה רז ראש תחום תזונה קלינית באוניברסיטת אריאל: שימו לב! המצה שוות ערך ל 4 פרוסות לחם קל, ארוחת החג עלולה לכלול כמות של יומיים והשמרו לא רק בארוחת החג אלא במהלך החג כולו נתונים ועובדות שחשוב לדעת על חג הפסח: ארוחת חג היא תוספת קלורית מכובדת במיוחד: ארוחת חג חגיגית ואפילו צנועה יחסית, עלולה "לתרום" כ-2500 קלוריות.

קרא עוד...

צילום: ניר עצמון

לשמור על גיזרה בפסח, קצת קשה? אז זהו שלא כל כך - טיפים קצת "אחרים" לשרוד את החג, באדיבות רותי אבירי, דיאטנית קלינית ויועצת התזונה של טונה סטארקיסט. עוד חג בפתח- וכולם במתח, האמנם בצדק? איך זה קרה שהחגים הפכו להיות אויביי העם שרוצה לשמור על בריאותו או "שומו שמיים" אולי אפילו על משקלו? כל הטיפים לפניכם

קרא עוד...

עדכונים אחרונים