מי לא אוהב בתי מלון? להיכנס לחדר ולסקור אותו, לגלות מה גודל המיטה וכמה גדולה המרפסת. ובעיקר לדעת שיש לכם כמה ימים של חופש בחדר הנקי והלבן הזה. אולם, חדרי מלון לטווח קצר טובים הרבה יותר מאשר רק לרומנטיקה או נמנום. כך מתחיל העולם להבין.

קרא עוד...

יש דבר שכולנו יודעים על ירושלים בירתנו כמו: העובדה שמדובר בעיר קדושה לדתות השונות, זה שיש בה שפע של אתרים היסטוריים, קניונים ואטרקציות ואת זה שמדובר בעיר הגדולה בישראל. מה שלא כולם יודעים לגבי ירושלים, זה שגם בה ניתן למצוא אפשרויות בילוי שונות המיועדות למבוגרים בלבד, כך שמי שמחפש לדוגמא, אחר חדר לפי שעה, יוכל למצוא את מבוקשו באותה קלות בה מוצאים חדרים לפי שעה בערים במרכז הארץ כמו: חדרים לפי שעה בראשון לציון או צימרים לפי שעה באזור כפר סבא.

קרא עוד...

שוב הטילו עליכם לארגן יום כייף וגיבוש לעובדים? זו לא חייבת להיות משימה מורכבת מדי ולא צריך לנסוע ממש למרחקים או לכבוש פסגות הרים. כל מה שצריך זה להגיע אל תל-אביב, אבל לא באותה דרך שכולם רגילים ומכירים, אלא לחוות אותה אחרת. יש ארגונים שמחפשים פעילות מגבשת קרובה לאזור המרכז כדי שתהיה נוחה לכולם ויש ארגונים מרוחקים, מהצפון או מהדרום, שיכולים לעשות 'פאוזה' קטנה ליום אחד ולצאת ליום של כייף בעיר הגדולה, ותל-אביב היא המקום האידיאלי לכך.

קרא עוד...

כפי שאתם בוודאי יודעים, אילת אטרקציות יש בשפע, אבל הרי שאם אתם רוצים לראות את החופשה שלכם הופכת ליוצאת מגדר הרגיל, אז יהיה כדאי לכם לחשוב ברצינות על האטרקציות השונות שיוכלו להתאים לכם, שכן זה בוודאי משהו שיוכל להעניק זווית שונה לחלוטין לחופשה שלכם.

קרא עוד...

כיצד לבחור חברת הסעות

אם אתם צריכים לבחור חברת הסעות, אתם חייבים לבחור אותה נכון כיוון שמדובר בכבישים שהם לא משחק. מעבר לעובדה שהכבישים יכולים להרוג וכדאי מאוד שהנהג שלכם, והחברה שאותה בחרתם יהיו טובים ואחראיים, חשוב מאוד שתצאו עם חוויה חיובית ולהסעה יש משמעות רבה לכך.

קרא עוד...

כשאנחנו מחפשים בית מלון, צימר או כל מקום אחר לנפוש בו ואפילו אם מדובר בלילה אחד, הרי שאנחנו יכולים למצוא קטגוריות שונות על פיהן אנחנו יכולים לחפש ולמצוא את מה שאנחנו רוצים.

קרא עוד...

כ  400 חדרי מלונות  חדשים יתווספו  למתחם התיירות בעין בוקק: אלעד מלונות בע"מ  זכה במכרז לחכירת 2 מגרשים למלונאות(396 יח"ד/אחסון) בים המלח. הזוכה ישלם עבור כל מגרש 2,379,660 ₪ עבור הקרקע ועוד  הוצאות פיתוח בסך  6,710,340 ₪   שיועברו לחברה לפיתוח ים המלח. ברשות מקרקעי ישראל מברכים על תוצאות המכרז לאחר שלמעלה מ 20 שנה לא נבנה מלון בים המלח.

קרא עוד...