מ.ט.י גליל מערבי קריות, יקיים ביום ד', ה-27 ביולי, החל מהשעה 08:30 בבוקר במתחם הקולנוע גלובוס מקס קריון, כנס עסקים ''לנצח על הבמה'', בנושא של פרזנטציה אפקטיבית, משכנעת ומוכרת, שיאגד את טובי המרצים והיועצים בתחום השיווק והתקשורת, מאמנים ומנטורים עסקיים. הכנס פתוח לקהל הרחב. מספר המקומות מוגבל!

כלים

עושים עסקים עם מ.ט.י גליל מערבי קריות. "לפרזנטציה טובה ומכירתית חשיבות רבה בהצלחתו של עסק ובהפיכתו לעסק מוביל בתחומו, אולם חשוב לזכור כי לא מדובר בתחליף לעבודה קשה, מקצועיות ואסטרטגיה מנחה לאורך שנים", אמר השבוע מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות הנרי ביטון, לקראת כנס עסקים ''לנצח על הבמה'' של מ.ט.י גליל מערבי-קריות, שיתקיים ביום ד', ה-27 ביולי, החל מהשעה 08:30 בבוקר במתחם הקולנוע גלובוס מקס קריון, שבו יקבלו יזמים ובעלי עסקים את כל הכלים הנחוצים על מנת למנף את העסק.

בכנס עסקים ''לנצח על הבמה'', ירצו מיטב המרצים והיועצים בתחום השיווק והתקשורת, מאמנים ומנטורים עסקיים ובהם: מאמנת ועוסקת רושם ראשוני ושפת הגוף, ענת שטיינברג, מנכ"ל מלמד לתוצאות, עופר מלמד, מרצה לשיווק באוניברסיטת חיפה, שלום (שָלִי) אראל, יועץ עסקי לתקשורת אפקטיבית ומערכות יחסים לארגונים, הנהלות ומנכ"לים, רוני ויינברגר ועוד.

את הכנס יפתח מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון ותנחה יועצת הדרכה עסקית, טלי פיירשטיין, שגם תרצה בנושא איך הופכים ידע ומומחיות, להרצאה קולחת, שתגביר מכירות.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…