נשיא התאחדות המלונות בטורקיה, טימון בינדר

המלונאים הטורקים משתתפים בצערנו: התאחדות המלונות בטורקיה (TUR) העבירה ביומיים האחרונים להתאחדות המלונות בישראל תנחומים כנים על נרצחי פיגוע הטרור באיסטנבול והביעה גינוי מלא לטרור.

קרא עוד...

טיולים מאורגנים לקיץ הקרוב

העלייה בעלויות המחייה לא פסחה על החופשות בישראל. אם נוסיף לכך את התחרות בין חברות הטיסה השונות והעניין שיש לטיולים בחו"ל, אין זה מפתיע כי רבים מחפשים אחר יעדים לטיול מעבר לים. בין היוצאים לחופשה אפשר לראות את אלו שמעדיפים לטוס בעצמם ולדאוג לכל הפרטים לפני הטיול ובמהלכו ואפשר לראות כי לאחרונה רבים מבקשים לצאת לטיול מאורגן עם חברה המתמחה בתחום זה.

קרא עוד...

יש אנשים שעושים טיול מוזיאונים, יש כאלה שעושים טיולי כנסיות, יש כאלה שעושים טיול שופינג, ויש מי שעושה טיול ציורי קיר. בירת ציורי הקיר העולמית היא ללא ספק סן פרנסיסקו, כך שאם תחפוץ נפשכם לעשות טיול מיוחד ולא שגרתי ברחובות צבעוניים ומצוירים זה המקום שאליו כדאי לכם לטוס.

קרא עוד...

צילום: בריטיש איירווייס

הכי צר בעולם, הכי גבוה בעולם – מגדל תצפית ממונע כמו שעוד לא ראיתם: מגדל התצפית הממונע הגבוה ביותר בעולם נבנה בימים אלה בברייטון שבבריטניה, הסמוכה לשדה התעופה גאטוויק.

קרא עוד...

ביום חמישי, 3 בדצמבר 2015, תתקיים מסיבת עיתונאים ואירוע לרגל השקת קווי התעופה של חברת "מונרך איירליינס" לישראל וקבלת הטיסה הראשונה. האירוע יתקיים במעמד שר התיירות,יריב לוין, מנכ"ל מונרך איירליינס, אנדרו סוויפלד ושגריר בריטניה בישראל,דיוויד קווריומשתתפים נוספים

קרא עוד...

עדכונים אחרונים