צילום: אילוסטרציה

טיפ!רים - פורים בפתח. ד"ר עמי הירש ממרכז רפואי "עיניים" מגיש המלצות להורים ולילדים. איך לשמור על העיניים במהלך חגיגות פורים: חשוב להשתמש באיפור שאינו "אבקתי" על מנת להימנע מחדירת האבקה לעיניים שעלולה לגרום לגירוי ואדמומיות. בכל מקרה יש להשתמש באיפור היפואלרגני.

קרא עוד...

הספר "בוביק" מאת: דליה ערן בהמלצת מכון אדלר

הספר "בוביק" מאת: דליה ערן בהמלצת מכון אדלר - גיל יעד: 3-6 : המלצת מכון אדלר: "הספר מציג את עולמו של הילד תוך התייחסות לשגרת יומו ומפגשיו השונים במהלך היום. מדובר על הורים הרגישים לילד ולחוויותיו היומיומיות. הם מפנקים וגם מציגים גבולות. הם מלמדים את בנם וגם מעודדים אותו. הילד מוקף ואהוב. עריכה: יחיעם פדן איורים: יונת קציר הוצאת אוריון.

קרא עוד...

צילום: טלי בקון

טיפים לפורים בטיחותי מאת אסתי לזר, בעלי מותג התחפושות הבינלאומי -LOLA: לדברי אסתי לזר "פורים הוא החג השמח בשנה, אך עם כל ההתלהבות והחגיגות צריך גם לשמור על בטיחות הילדים שלנו" הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כשאתם קונים תחפושת הוא – האם יש לה אישור ממכון התקנים. חשוב מאוד להקפיד לקנות תחפושות שעברו בדיקה של מכון התקנים הישראלי, לכן חשוב וכדאי לרכוש את התחפושת ברשתות גדולות ומוכרות.

קרא עוד...

צילום: הדר ניצן

חגיגת פורים ססגונית וטעימה ב"חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית - מתלבטים מה לעשות עם הילדים בחג הפורים? איך הם יכולים גם להנות, גם להתנסות וגם לקבל קצת ידע? "חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית מזמינה אתכם לחגיגת חג הפורים בשילוב טעמים, צבעים וריחות.

קרא עוד...

צילום: סטודיו הראל לצילום

צילום משפחתי - סטודיו הראל לצילום מציע סדנאות צילום להורה וילד, פעילות ייחודית לגיבוש משפחתי ביום המשפחה הקרב– ביום המשפחה מציע סטודיו הראל לצילום סדנת צילום משפחתית להורה וילד מגיל 10, היוצרת זיכרונות משותפים, בעיר או בנופים אשר מחוץ לה.

קרא עוד...

בשבעים עיניים על הילד. תמונה: אילוסטרציה

אפליקציה שפותחה במרכז היזמות הטכנולוגית מאפשרת "ראש שקט" להורים ביום חמישי, 23.2, תושבי הרצליה מוזמנים להתנסות ולהשפיע במפגש השקה במרכז הצעירים "המרפסת". תכנית ההאצה של עיריית הרצליה לסטרטאפים,HAC ממשיכה לתרום לתנופת החדשנות הטכנולוגית בעיר: חברת MrGuardian שצמחה במסגרת ה- HAC תשיק ביום חמישי הקרוב, 23.2, יישומון (אפליקציה) בעברית, המיועד למשפחות צעירות עם ילדים, בגיל יסודי וחטיבה, שמעניקה ראש שקט גם כאשר יקיריהם נמצאים הרחק מהם.

קרא עוד...