עסק הוא מנגנון אשר מתפקד בצורה יעילה כל עוד כל החלקים שלו פועלים בצורה תקינה. כאן נכנסת לפעולה מערכת של ניהול עסק שהיא מערכת  CRM חכמה המכילה את כל האספקטים של ניהול ופעילות שוטפת בעסק שחשובה לתהליך תקין של צמיחה.

קרא עוד...

זוכרים את הקופות הרושמות שהיינו רואים בכל חנות עם הנייר הנגלל והמספרים שהודפסו בדיו שנמחק תוך חודש חודשיים? במרבית החברות אנו רואים היום קופה רושמת חכמה יותר, הפועלת על צג מחשב או מסך מגע ומסוגלת לעשות הרבה יותר מלהדפיס חשבונית ולחשב את סכום הקנייה. כיום, הקופות החכמות מגיעות גם לקיוסקים, לדוכני המכירה הניידים ולמסעדות. מה הן כוללות?

קרא עוד...

מכשיר GemmaCert® (צילום: כפיר זיו)

מסטארט אפ למציאות: "גמאסרט" הישראלית מספקת בימים אלה גל ראשון של למעלה מ- 100 הזמנות מרחבי העולם למכשיר הייחודי שלה שבודק את ריכוזי החומרים הפעילים בקנאביס רפואי, בתנאים ביתיים ומבלי לפגוע בקנאביס. בין הלקוחות הראשונים: מגדלים, מפיצים, קופי-שופס, בתי מרקחת, מעבדות ורופאים.

קרא עוד...

מכשיר נייד לבדיקה ביתית מהירה ופשוטה להפעלה של איכות ותקינות הקנאביס הרפואי

חברת גמאסרט - GemmaCert - הישראלית מרעננה, שפיתחה והשיקה בימים אלה בארץ ובעולם מכשיר נייד שמאפשר לבצע בדיקה ביתית מהירה ופשוטה להפעלה של איכות ותקינות הקנאביס הרפואי. זכתה בפרס העיצוב הבינ"ל היוקרתי iF DESIGN AWARD על המכשיר שפיתחה ותקבל את הפרס בטקס חגיגי שיתקיים ב-15 במרץ בגרמניה. המכשיר שזכה בפרס העיצוב היוקרתי בקטגוריה עיצוב מוצר בתחום הרפואה/בריאות, עוצב ע"י ערן לדרמן והוא פטנט רשום של החברה, אשר מבצע בדיקה של ריכוזי החומרים הפעילים ברמה המולקולרית, שאיננה פוגעת בפרחי הקנאביס - בניגוד לבדיקות המקובלות היום בשוק, הכרוכות בשימוש בציוד מעבדה מורכב ובהשמדת הפרח הנבדק.

קרא עוד...

בניית אתרים בתקופה זו הינה תעשייה המשמשת כראש בכל מה שקשור לשיווק עסקים קטנים וגדולים ברשת, בין אם אנו עוסקים בבתי עסק בעלי נוכחות מסוימת ברשת האינטרנט או עסקים עם ותק שעוד לא פרצו לאווירת הרשת הגלובלית. בניית אתרים ברשת הוא הליך התובע הרבה מאד מחקר מקדים ואיזשהו אפיון בכדי שיהיה ניתן להגיע להישגים והתוצאות הטובות ביותר בעבור הצרכים המסוימים.

קרא עוד...

כך תחסכו כסף עם פיתוח תוכנה במיקור חוץ

חברות הייטק רבות מתלבטות האם לגייס כוח אדם נוסף או לפנות לחברות המציעות מתכנתים במיקור חוץ. עובדים מיומנים ומקצועיים, שיגבירו את התפוקה ויתרמו להצלחת הפרויקט מבלי שיהיה צורך להשקיע בהכשרתם. פיתוח תוכנה במיקור חוץ הוא בעל יתרונות רבים במיוחד כאשר בוחנים עלות מול תועלת. כיצד תוכלו לייעל את פעילות מחלקת התוכנה עם אאוטסורסינג ועל מה לשים דגש בפנייה לשירותי מיקור חוץ?

קרא עוד...

האתר שלך חייב להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל. אם לא תהיה שם לא תהיה קיים ויש לך שתי אופציות לעשות את זה - בצורה אורגנית או ממומנת. לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה ואם יש לך את התקציב לרקוד של שתי החתונות מה טוב, אך אם לא, הנה כמה הבדלים בין שתי האופציות הללו.

קרא עוד...

השבוע הושק המיזם המשותף ל- DSV ו SOSA- - (רשת חדשנות גלובאלית), אשר יפעל בתחילה ב- DSV בישראל במסגרתו סטארטאפים נבחרים יזכו לייעוץ, תמיכה וליווי. סיגל מנהיים-קצוביץ', מנכ"לית DSV ישראל: אנחנו גאים להתחיל את המיזם קודם כל בישראל. סצנת הטכנולוגיה המקומית היא מהמרשימות בעולם ואנחנו רוצים להיות השותף הלוגיסטי של התעשייה הזו . עזי שפר מנכ"ל SOSA, " SOSA תסייע בחיבור בין יזמים ומיזמים בתחום ותהווה חלק ממהלכי החדשנות של החברה פה בישראל".

קרא עוד...

בעלי עסקים בכל הארץ מעוניינים להגדיל מכירות וליהנות מלקוחות חדשים, לאחר ההשקעה באתר אינטרנט מעוצב ומושקע כדאי להקים גם חנות אינטרנטית על מנת למכור מוצרים ללקוחות מכל הארץ, ללא תלות גיאוגרפית ובלי להמתין ללקוחות שיגיע לעסק. חנות מקוונת מאפשרת לכם לזכות בחשיפה רחבה ולמכור מוצרים בקלות ובנוחות ללא תלות בשעות הפעילות של העסק. לקוחות יכולים לקרוא מידע על מוצרים שונים, להזמין פריטים בכל שעה משעות היום, ואתם זוכים לגידול משמעותי במכירות וברווחים.

קרא עוד...

אין זה סוד שההייטק הישראלי הוא הקטר שמושך את הרכבת הכלכלית, אין זה סוד שההייטק הישראלי הוא ענף היצוא הבולט של ישראל, לא רק במספרים, מוצרים והכנסות, אלא גם בתדמית ובפרסום.

קרא עוד...