אנחנו אולי לא תמיד מקדישים תשומת לב רבה לגבות, אבל גם לאזורי השיער שמעל לעיניים, ובפרט למיקום שלו, השפעה בלתי מבוטלת על מראה הפנים באופן כללי. גבות שצנחו ממיקומן המקורי עלולות לשוות לאדם חזות מבוגרת, ואפילו מאוד, ובמקרים אלה פתרון אפקטיבי מאוד הוא ניתוח להרמת גבות. בעמוד זה תמצאו מידע אודות הליך כירורגי זה, האפשרויות השונות שלו, מיהו קהל היעד המתאים, מה כוללת ההחלמה ממנו ואינפורמציה נוספת שתעזור לכם להבין האם כדאי לכם להגיע למפגש ייעוץ מקצועי אצל מנתח/ת פלסטי/ת מנוסה.

קרא עוד...

דרגות חומרה שונות של בריחת שתן עלולות לפגוע בצורה מהותית באיכות החיים אך ניתן להתמודד עם התופעה במגוון כלים. במאמר הבא נציג את דרכי ההתמודדות העיקריות ונבין מה מאפיין אותן

קרא עוד...

עמיחי כנען מנהל מחלקת גנטיקה-חברת גמידור (צילום:יח"צ)

חברת הביוטק והמיכשור הרפואי גמידור דיאגנוסטיקה פיתחה בדיקת סקר גנטי (בדיקה לאיתור מחלות גנטיות לקראת הריון) חדשה וראשונה מסוגה בישראל שמתאימה לכל העדות באוכלוסייה הישראלית, יהודים ולא יהודים, במקום הבדיקות שהיו עד כה נפרדות בהתאם למוצאם העדתי של בני הזוג. זוגות שמבקשים לעבור סקר גנטי יכולים כיום לבחור בין שתי אופציות: סקר שמותאם למוצא העדתי של הנבדק ובודק האם לנבדק יש נטייה למספר מחלות גנטיות שנפוצות אצל בני המוצא שלו (בהתאם לעדה בקרב יהודים, או ליישוב המגורים בקרב ערבים); וסקר שמתבצע בחו"ל ובודק מחלות רבות שנפוצות בעולם, אך אינו מותאם לאוכלוסייה הישראלית ואינו בודק מחלות רבות שנפוצות דווקא בארץ. הסקר החדש שפיתחה חברת גמידור דיאגנוסטיקה, לעומת זאת, מאתר את 402 המחלות והמוטציות הגנטיות הנפוצות ביותר בישראל בלא צורך בחלוקה עדתית של הנבדקים.

קרא עוד...

במשך שנים התרגלנו לחשוב שאם אנחנו מתמודדים עם כאבים מפציעות או מסיבות אחרות, אנחנו צריכים ללכת לרופא והוא יטפל בנו. אך עם הזמן התברר, שלא כל על דבר צריך ללכת לרופא, אנחנו יכולים לעבור טיפולים שונים ומגוונים בשביל להתמודד עם הכאב, הכוונה כמובן לטיפולים אשר מכונים בפי כל, אלטרנטיביים.

קרא עוד...

מזג האוויר הישראלי הוא חם ומהביל, על כך, אין עוררין. אולם, גם במזג האוויר הזה, בו כולנו מזיעים, ישנם חלק מאיתנו שמזיעים יותר, הרבה יותר... למעשה, הם לא מזיעים רק בקיץ או רק באזורי הגוף המועדים לכך או סמויים מהעין (כבתי השחי), אלא בכל ימות השנה, ובאזורים גלויים אשר הזעת יתר בהם עלולה לעורר עבור הסובלים ממנה אי נוחות חברתית / עסקית רבה, למשל, כפות הידיים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

אוג 31, 2020

מהי הפרעה סכיזואפקטיבית?

גוף - נפש
אוג 31, 2020

דלקות חניכיים

חדשות הבריאות
אוג 24, 2020

מידע על IVF – הפריה חוץ גופית

חדשות הבריאות
יול 27, 2020

מה העיניים מספרות עלינו?

חדשות הבריאות