בהתחלה היו ניתוחים אשר עזרו לנו להעלים קמטים שונים מהפנים, אחר כך גילינו את הבוטוקוס הידוע, זריקות קטנות ונעלמו הקמטים לפחות לתקופה מסוימת, עכשיו הגיעה התקופה של חומצה היאלורונית. האופנה החדשה בעולם הרפואה האסתטית.

אילוסטרציה (באדיבות 123RF)

בעוד התכשיר "מים מיסלריים" עשוי להישמע לחלק מכן כמו מונח צרפתי מפואר שהרי זה בדיוק ההפך. ה"מים מיסלריים" הם למעשה שם גנרי המתייחס לתמיסה קוסמטית המורכבת ממים רכים ומיסלים (micelles), שהם מולקולות שומן זעירות. כשתכשיר מסוג זה בא במגע עם העור, המולקולות סופחות אליהן את השומן והלכלוך שהצטברו ומנקות אותו ביעילות ובמהירות. התכשיר אינו מותיר אחריו כל תחושה שמנונית וחשוב מכך הוא אינו מייבש את העור, תוך שהוא מסיר שאריות איפור, שומן ולכלוך בצורה עדינה ויסודית אפילו אם מדובר באיפור עיקש.

אוטדרם של ביודרמה (צילום: אלון גנון)

יובש בעור, הוא אחד התסמינים השכיחים הפוקדים אותנו במהלך חיינו בעיקר בחילופי העונות העשויים לבוא לידי ביטוי, באדמומיות צורבת על גבי העור, קילופי עור, סדקים, במרקם עור מחוספס ולא נעים, תחושת גרד ועקצוץ וחוסר נוחות כללית.  "ביודרמה" המותג הדרמו-קוסמטי מצרפת מציע את "אטודרם – אינטנסיב בהאום"  המספק פתרון אולטימטיבי לתופעות אלה.

חמאות גוף חלאבין (צילום:אלון גנון)

חמאות הגוף עדיין לא כבשו את המיינסטרים כמו תחליבי הגוף. אבל כשמכות היובש האגרסיביות בחורף גורמות לחוסר נוחות, לגרד ולאדמומיות של העור  מומלץ להכיר מקרוב את התכשיר שיגאל אתכם ממריחות חוזרות ונשנות של קרמים על זרועות הידיים, הרגליים והברכיים.