עץ מלא הוא עץ המתאפיין בדרך כלל בצבע בולט ועמוק, הוא יציב וחזק. ניתן לשלב את העץ המלא בכל חדרי הבית כאשר השימוש הנפוץ הוא בחדרי השינה ובמטבח. רוצים לעצב את הבית ולהשתמש בעץ מלא? הנה כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם לעשות זאת בקלות ויגרמו לבית שלכם להיראות טוב יותר.

קרא עוד...

המושג הובלות לסטודנטים נולד ממש עבורם,כאשר הם עוברים מבית הוריהם לדירה קטנה והם אינם מחזיקים בתכולה רבה כגון רהיטים ,מוצרי חשמל וביגוד או חפצים שונים אחרים. זו הסיבה, כי שירותי הובלות לפריטים בודדים מציעות הנחות לסטודנטים בגלל שמצבם הכלכלי אינו מזהיר והחברות יודעות מול כמה אתגרים עומדים הסטודנטים, כאשר הם צריכים ללמוד וגם לעבוד למחייתם.

קרא עוד...

איתור נזילות מים נועד כדי לבדוק ביסודיות מהן התקלות הקשורות למים במבנה, בעוד שכיום, המומחים בתחום האינסטלציה ותשתיות המים, מבצעים איתור נזילה בצורה יעילה. אז כיצד מאתרים נזילה, ומדוע זה חשוב? כל הפרטים בהמשך.

קרא עוד...

כשאנחנו קונים ספת בד לסלון או למשרד, אחד הדברים הראשונים שאנחנו לוקחים בחשבון, זה שאנחנו נצטרך לנקות את הספה בשלב מסוים, הדבר האחרון שאנחנו רוצים לחשוב עליו, שהספה החדשה, הנקייה, זו שעומדת לעשות את דרכה מאולם התצוגה אלינו הביתה, תתלכלך יום אחד ואנחנו נצטרך לנקות אותה.

קרא עוד...

טפטים לקיר

רבים מאיתנו מנסים למצוא מידי פעם טכניקות שונות לצורך חידוש הבית, השינוי שלו ועיצובו מחדש. לכן ברור מדוע גם אתם מתלבטים לגבי הסוגיה הזאת ותוהים כיצד תוכלו לעשות זאת, כי מי לא היה רוצה שיהיה לו נעים להיכנס הביתה אחרי יום עבודה ארוך? אם מה שחסר לכם זה צבע ועיצוב לקירות, מדוע שלא תחשבו על שילוב של טפטים מסוגים שונים?

קרא עוד...

מעקה בטיחות

תאונות רבות מתרחשות בסביבת המגורים או בסביבה מוכרת המשרד. על מנת ליצור מסגרת מובחנת ומוגדרת היטב שתאפשר מרחב תנועה חופשי ללא חשש משתמשים במעקות. מעקה מבצע תיחום פיזי ומגיע בשלל עיצובים מרשימים שתורמים גם לממד האסתטי.
מעקות ברזל נחשבים מוצלחים במיוחד, כיוון שהם עמידים, חזקים ויציבים וניתן ליצור מהם דגמים מסוגננים המשתלבים עם העיצוב השולט בחלל. כיצד מעקה ברזל מוסיף לבטיחות וכיצד לבחור את המעקה האיכותי והמתאים ביותר?

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

פוליש לרצפה

טיפים לבית