עורך דין זכיינות

המון עובדים שכירים מגיעים אל נקודה בחייהם שבה הם מבינים כי הגיע גם הזמן שלהם לעשות משהו בשביל עצמם. במידה רבה, כעובדים שכירים אתם עובדים על מנת להניע את העסק של בעלי החברה בה אתה עובדים.

קרא עוד...

חנות וירטואלית

כשהקניונים הראשונים החלו לצוץ בארץ - החלוץ היה דיזינגוף סנטר בשנות השבעים של המאה ה-20, בתחילת העשור שלאחר מכן הצטרף אליו קניון איילון ובהמשך כבר פרץ צונאמי של מרכזי קניות - כולנו התלהבנו מהחידוש. גם היום פוקדים ישראלים רבים את הקניונים, אבל תשומת לב, וגם הקניות עצמן, הולכת ונודדת אל החידוש האחרון, שבעצם כבר אינו ממש חידוש: החנויות הווירטואליות.

קרא עוד...

ריבית בנק-ישראל בשנה הנוכחית היא מהנמוכות שידענו מאז ומתמיד. קיים צפי לכך, שהריבית בשנה הקרובה תישאר נמוכה מאוד, לאחר שתעלה מעט ל- 0.25%, לעומת ריבית בשיעור 0.1% כיום. יש לזכור, שריבית הפריים תמיד מחושבת כריבית בנק-ישראל בתוספת 1.5 אחוז, כלומר, ריבית הפריים עומדת כיום על 2.6%. כשלוקחים משכנתא יש להיערך לאפשרות של עליית ריבית משמעותית היכולה להתרחש בטווח הארוך.

קרא עוד...

אג״ח קיימות כבר שנים ארוכות, אך רק בשנים האחרונות אנו רואים צמיחה גם של מדדי אג״ח המאפשרים פיזור רחב יותר של התיק. לרגל השקת שמונה מדדי אג״ח חדשים בבורסה בתל אביב, סקרנו עבורכם את ההזדמנויות החדשות לגיוון תיק ההשקעות

קרא עוד...