אגריטק ישראל, התערוכה הבינלאומית ה -20 לטכנולוגיה חקלאית, תתקיים בין ה -8 ל -10 במאי 2018 במרכז הירידים והתערוכות בתל אביב. החברות פרלאנד מס. 1 ואינטל קוט משתתפות בתערוכה במסגרת שיתוף פעולה של סין וישראל בקינגנטה ובשלושה מוצרים של נוברפאן. ההופעה של קינגנטה בתערוכה תציג לעולם את "תכנית סין" לקרקע לשתילה פרלנד

קרא עוד...

מיסוי על ביטקוין בישראל – למה וכמה?

הביטקוין הינו מטבע וירטואלי שמונפק באמצעות רשת מחשבים וחיבור לאינטרנט באופן שיתופי וגלוי. מטבע דיגיטלי זה הומצא ביפן במטרה לבטל את התלות במטבעות הרשמיים המונפקים על ידי מדינות, אך ניתן להחליף אותו עם סוגי מטבע רבים בניגוד למטבעות רגילים המונפקים על ידי ממשלות וגופים רשמיים אחרים.

קרא עוד...

גיל הורסקי (Gil Horsky). ישתתף בכנס עם משלחת ממונדלייז

FoodTech IL - אירוע הפודטק המרכזי של ישראל, ייערך השנה, ב-7 במאי 2018, בהשתתפות בכירים רבים מהתעשייה, וביניהם יזמים, משקיעים, מנהלים מתעשית המזון, חוקרים וספקי שירותים, שיתרכזו תחת קורת גג אחת. בניגוד לשנים קודמות, השנה, מארגני הכנס, אלפא שטראוס ו-The Kitchen, החליטו לשים דגש על החיבור בין יזמי פודטק ישראלים, לבין חברות מזון ומשקאות ומשקיעים בינלאומיים.

קרא עוד...

pixabay

אנו חיים בכפר גלובלי ומודרני בו מתקיימים שיתופי פעולה בין מדינות שונות מיבשות שונות ומרחקים רבים. לא זו בלבד שהעבודה המשותפת תורמת ליחסים יציבים בין מדינות שונות, אלא גם מסייעת לפיתוח המדינות השותפות. דוגמה מובהקת היא ישראל וארצות הברית.

קרא עוד...

Will the current era be characterized as a technological revolution or as an occupational catastrophe? This question leads to differences of opinion among economists, employment and technology experts. Haim Toledano, financial expert, and international economic consultant - "New rules are being written right now; if you want to be on the right side, you have to make the adjustments you want now. The next fired of the technological revolution can be any of us".

קרא עוד...

מכירות הן הבסיס להצלחה של כל עסק. כדי להצליח אתם צריכים לדעת איך למכור. כל איש עסקים מצליח יאשש לכם את הטענה הזאת. הכל סובב סביב המכירות ואם אתם לא טובים במכירות, יהיה לכם מאוד קשה להצליח בעסקים.

קרא עוד...

עורך דין זכיינות

המון עובדים שכירים מגיעים אל נקודה בחייהם שבה הם מבינים כי הגיע גם הזמן שלהם לעשות משהו בשביל עצמם. במידה רבה, כעובדים שכירים אתם עובדים על מנת להניע את העסק של בעלי החברה בה אתה עובדים.

קרא עוד...