החלטתם ללמוד לנגן בגיטרה? מעולה! מרבית הסיכויים שמצאתם לכם תחביב חדש שגם אם לא תעמיקו בו הוא עדיין יישא פירות ויאפשר לכם ללמוד שירים שאתם אוהבים, להלחין חומרים אישיים שכתבתם ופשוט סתם לקחת חלק בתור צוות ההווי והבידור של החברים והמשפחה. אבל אם כבר בחרתם ללמוד לנגן, אז כדאי שתדעו שאתם קוצרים גם לא מעט פירות כאשר מחקרים שונים מראים שמוחם של גיטריסטים עובד קצת שונה ונהנה ממגוון רחב של יתרונות כתוצאה מתהליך הלמידה שמתרחש בכל פעם שמנגנים. הנה כמה דברים שיתרחשו כשתלמדו ותתמידו בנגינה.

קרא עוד...

עד שחלום הבית הפרטי עם הגינה יתגשם, גם מרפסת השמש הקטנה שלכם יכולה להפוך בקלות לפינה נעימה במיוחד. עם הפריטים הנכונים תוכלו לתכנן סלון אינטימי ומפנק גם תחת השמש. איזה ריהוט גן יתאים ואיך בכלל בוחרים את הרהיטים הנכונים לשטח הקטן?

קרא עוד...

מחפשים את הדירה הבאה שלכם בלוחות השונים? מתכננים לעבור דירה או עוברים דירה, כדאי שתכירו את חמשת הטיפים למעבר דירה, שיעשו לכם סדר, וייסעו לכם לעבור את התקופה המלחיצה בהצלחה. החל משלב הובלות דירה ועד הפריקה במקום החדש.

הטיפ הראשון - לתכנן נכון את המעבר

מעבר דירה הוא תהליך, שתלוי במספר גורמים, והוא דורש סנכרון בין המועד, שיש לפנות את הדירה הקיימת, לבין המועד הראשון, שהדירה, שנמצאה מתאימה מתפנה. שלב התכנון מאפשר לנו לקבוע זמנים, להזמין מוביל עבור הובלות דירה, לקבוע את היום, השעה, ואפילו לקבע עמו את המחיר, להזמין אנשי מקצוע ייעודיים לפירוק של ארונות בהתאמה אישית, וריהוט אחר. כל אלה דורשים תכנון, דיוק ועמידה בזמנים, אבל לא רק גם מהווים הזדמנות לקבלת החלטות, שכן האם היום בוא יעבור הציוד, זה יהיה היום הראשון בדירה? האם לאותו יום כדאי להזמין נגרים או ספקים אחרים, שייסעו בפריקה והרכבה? שלב התכנון הוא בדיוק השלב לשאול שאלות אלו ולקבוע בלוח זמנים צפוי וידוע, מה יהיה ומתי.

קרא עוד...

חיתוך בלייזר

המבלט הוא למעשה מכשיר אשר בעזרתו ניתן לייצר מוצרים ורכיבים בכמויות וסדרות גדולות בעיקר אך אפשרי גם כמויות קטנות, בעיקר לחברות פיתוח ומדיקל על ידי עיבוד של חומר גלם שטוח ועיצוב תלת ממדי במבלט.

קרא עוד...

סוגי פוליש – מדריך למתחילים

מדי פעם מגיע הרגע שבו הרצפה פשוט זועקת לתשומת לב. אחרי שנים שבהן גררנו רהיטים ולכלכנו אותה, בזמן שהיא ספגה את הכל, היא מתחילה לאותת שהיא מתעייפת. הברק כבר לא שם וגם כשאנחנו מנקים את הבית ביסודיות התוצאה לא נראית מושלמת כמו בעבר. הבשורה הטובה היא שאנחנו לא צריכים להחליף אותה בדגם חדש ויקר יותר. למעשה, פוליש לרצפה הוא פתרון הרבה יותר יעיל וחסכוני. אם אתם מדמיינים את הרגע שבו תצטרכו לשבור את הגב בעודכם משפשפים ומקרצפים את הרצפות, הבשורה הטובה שאתם ממש לא צריכים לעשות את זה. פוליש מקצועי הוא פתרון יעיל ופשוט יותר, ורגע לפני שאתם יוצאים לדרך כדאי שתכירו את האפשרויות שלכם.

קרא עוד...

פוליש לבית

כדי שתוכלו להחליט אם עדיף לכם לעשות פוליש לרצפה של הבית או שאולי עדיף לכם לעשות ליטוש מרצפות מקצועי, אתם קודם כל צריכים להבין את ההבדל בין שני שירותי הניקיון הללו.

קרא עוד...

הארץ שלנו, מדינת ישראל, היא אומנם ארץ קטנה אך מדובר ללא ספק בארץ מיוחדת וכזו בה יש היצע נרחב מאוד של עסקים ובין אלו נמנות חברות הניקיון. אחת הערים המיוחדות ביותר בארצנו הקטנטונת היא בירת ישראל, הלא היא העיר ירושלים. ירושלים, הלא היא עיר קדושה לא רק לנו, מצליחה למשוך אליה לא מעט תיירים וכפועל יוצא קיימים בה המון עסקים. מעבר לתיירים ולעסקים, ישנם תושבים רבים בעיר וכל בית וכל משרד, יש לנקות.

קרא עוד...