כאשר הסופר דוד גרוסמן זכה בפרס היוקרתי פרס מאן בוקר הבינלאומי בבריטניה, והפך לישראלי הראשון שזכה בפרס הנחשק,

קרא עוד...

יכול להיות שאתם סובלים מנפילות מתח בלתי מוסברות, ויכול להיות שאתם בסך הכל רוצים להזיז את שקע החשמל מצד אחד של הסלון אל הצד השני. כך או כך, וגם בשורה של מצבים אחרים, אתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי מקצועי ומנוסה שיידע לספק מענה מדויק לבעיה או למשימה שעל הפרק. רגע לפני שאתם בוחרים את האדם הראשון שמצאתם בגוגל (או בספר הטלפונים אם יש לכם אחד כזה), יש שלוש שאלות שממש חשוב לשאול.

קרא עוד...

הן לבנות ונאות למראה אבל גם מרעישות ומלכלכות במיוחד. מצד אחד הן סמל לשלום ואחווה ומצד שני הן משאירות אחריהן מזכרות לא נעימות כמו כינים ומחלות שונות. אם ניחשתם בשלב הזה שמדובר ביונים הלבנות והצחורות אפשר רק להניח שגם אתם זכיתם לביקור מהן, ביקור שלא מסתיים בקפה ועוגה אלא בקן שנבנה על אדן החלון כאילו נכנסה לכם שותפה חדשה לדירה. בהנחה שאתם בוחרים את דיירי הבית בקפידה ואין לכם שאיפות לסכן את בריאותם של הילדים או המבוגרים, הרחקת יונים היא הצעד המתבקש והנה שלוש דרכים אפשריות לעשות זאת.

קרא עוד...

אם אתם זקוקים להלוואה ושמעתם לא פעם את המושג שוק אפור - חשוב שתדעו מהו השוק האפור, מה התנאים להלוואות בשוק זה, ומדוע לא כדאי לקחת הלוואות מהשוק האפור. אז מהו השוק האפור, ומה אפשר לעשות כאשר זקוקים להלוואה מהירה? כל התשובות בהמשך.

קרא עוד...

מעבר דירה יכול להיות כאב ראש, והגיע הזמן שנודה בזה. יש לנו לא מעט עבודה בדרך ליום המעבר, ובין ערימות הקרטונים ותיאום הטכנאים אנחנו צריכים למצוא את הזמן לבחור גם חברת הובלות טובה. אלא שזה דווקא הנושא החשוב ביותר,

קרא עוד...