מוזיאון הארכיאולוגיה בגן הלאומי גן השלושה-סחנה

מוזיאון הארכיאולוגיה בגן הלאומי גן השלושה-סחנה: חוויה מיוחדת לחורף. מחפשים הצעה מעניינת לבילוי חינוכי בימי החורף? עמוק בתוך הגן הלאומי 'גן השלושה- סחנה', בנוסף לברכות הטבעיות של מעיין נחל עמל (האסי) עם טמפרטורת מים קבועה של 28 מעלות בכל ימות השנה (נעים גם כשבחוץ קריר), למדשאות ולמתקני המשחקים, בגן שנבחר בעבר לאחד האתרים היפים בעולם על פי מגזין TIME נמצא גם המוזיאון לארכיאולוגיה אזורית וים-תיכונית המהווה חלק ממכלול תרבותי-חינוכי הכולל גם את המרכז המשוחזר של , טחנת קמח עתיקה משוחזרת ומתקנים נוספים.

קרא עוד...

בית הבד של הגולן

לרגל ט"ו בשבט - מרכז המבקרים "בית הבד של הגולן", מפעל אקולוגי לייצור שמן זית, מזמין אתכם למסע בעקבות הזית- אחד משבעת מיני חג ט"ו בשבט. בית הבד של הגולן, זוכה התחרות העולמית לאיכות הסביבה בסן פרנסיסקו (2010), פותח את שעריו לציבור הרחב ומזמין אתכם למסע מרתק בעקבות הזית, לצפות בתהליך עיבוד הזית לשמן זית מהטובים בעולם ולשמוע על שבעת המינים של החג. הפעילות תתקיים בין התאריכים 5.2-12.2.

קרא עוד...

עם הפנים לאור - מופיעים בקליפה לזכרו של דמיטרי טולפנוב

עם הפנים לאור - מופיעים בקליפה לזכרו של דמיטרי טולפנוב. במלאת שנתיים למותו של מייסד הקבוצה, היוצר והשחקן דמיטרי טולפנוב (1966-2015), חברי הקבוצה והמעגל הקרוב בוחרים לציין את התאריך עם הפנים לאור, במרתון מופעים חדשים, ומופעים מרפרטואר התאטרון אשר כולו מוקדש לטולפנוב, לבמה וליצירה מקומית פורצת דרך.

קרא עוד...

ד"ר רון רגב מרצה ופסנתרן - עורך הסדרה "ערבי סונטות"

"בארבע ידיים ובשני פסנתרים" קונצרט מס' 3 בסדרה "ערבי סונטות" - האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. יום רביעי ה-1בפברואר, בשעה 20:00, אולם וייז, קמפוס ספרא בגבעת רם. בתוכנית: בטהובן סונטה מס' 26 במי במול מז'ור, אופ. 81א ("הפרידה"). מוצרט סונטה לשני פסנתרים ברה מז'ור, ק. 448. ברהמס רביעיית מיתרים מס' 2 בלה מינור, אופ. 51 מס' 2 בעיבוד המלחין ל-4 ידיים.

קרא עוד...

ז'אן לואי שטוירמן, פסנתר. צילום: יח"צ

אורחים מברזיל: המנצח הברזילאי, רוברטו מינצ'וק, ינצח על הקונצרט הבא של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון. בקונצרט יתארח הפסנתרן הברזילאי, ז'אן לואי שטוירמן, לביצוע יצירה לפסנתר ולתזמורת מאת המלחין הברזילאי הייטור וילה-לובוס. עוד בתוכנית: הסימפוניה מס' 1 של רחמנינוב ופתיחה חגיגית – טוקטה ופוגה לתזמורת, מאת המלחין סרג'ו נטרא.

קרא עוד...

קונצרט לכל המשפחה, של התזמורת הקאמרית, בהשתתפות השחקן המוערך אלי גורנשטיין

קונצרט לכל המשפחה, של התזמורת הקאמרית, בהשתתפות השחקן המוערך אלי גורנשטיין. הקונצרט מיועד להנאת הורים וילדים בגילאי 4-10. הקונצרט יעלה ב-28.1 במרכז למוזיקה בתל אביב.

קרא עוד...

להקת המחול "ורטיגו" חוגגת 25 שנות יצירה

"ורטיגו" חוגגת 25 - הלהקה שהחלה בדואט וסיפור אהבה של שני הרקדנים הצעירים, עדי שעל ונעה ורטהיים והפכה לגוף ייחודי בנוף התרבות הישראלית, חוגגים בכורה ליצירתה של נעה ורטהיים " אחת אחת ואחת" One. One & One - השקת הספר "ורטיגו - כוראוגרפיה של אנשים וחלומות" – המסכם 25 שנות יצירה.

קרא עוד...