הרב חיים  דיסקין שליטא ואבשלום מישייב צילום- גוגו צלמים

מאות השתתפו השבוע בהשקה נוצצת ומתוקה במיוחד  במעמד הרב הראשי של קרית אתא הרב חיים  דיסקין שליט"א, של חנות ענק - יבואני הממתקים, שהינה גם  חנות המפעל של גלידות נסטלה - ראשונה מסוגה בישראל,  המשתרעת על שטח של כ-500 מ"ר ברחוב חלוצי התעשייה 92 מול אולמי נוביה. חנות  יבואני הממתקים בבעלותם של אבשלום מישייב ודוד ברוכאל, מציעה מבחר ענק למכירה סיטונאית וליחידים של מיטב מותגי השוקולד, הממתקים, וכמובן גלידות נסטלה ..כל המוצרים בחנות כשרים!

קרא עוד...

כאשר חושבים על מחברת, לרוב נשייך אותם לעולם הלימודים בבית הספר היסודי, בתיכון ואפילו במוסד אקדמאי. על אך שכיום מחברת היא כבר לא שימושית מדי בגילאים מאוחרים, מכיוון שישנם אנשים אשר בוחרים לכתוב את מה שנדרש מהם בקבצי וורד במחשב הנייד שלהם, עדיין ישנם אנשים אשר מתחברים דווקא לכתיבה הידנית במחברות באמצעות כלי כתיבה כלשהו

קרא עוד...

מזון לחתולים

חיית המחמד שלנו היא בת בית מהמניין לכל דבר ועניין וכחלק מכך, אנו עושים כל אשר ביכולתנו בכדי לדאוג לספק את כל צרכיה ולעשות זאת בצורה הטובה והאיכותית ביותר.
כך יוצא, שכאשר זה מגיע לבחירת סוג מזון לחתול, אנו נשתדל לבחור לו את המזון המתאים והבריא עבורו ביותר – כידוע, בניגוד לבני האדם, מזון לחתולים, מהווה את סוג המזון היחיד או הכמעט יחיד אותו הם צורכים ולכן, חשוב מאוד לשים דגש על בחירת המזון. ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לנו לבצע את הבחירה הטובה ביותר:

קרא עוד...

חול לחתולים


חתולים נחשבים לבעל חיים נקי ואסטטי, הם מלקקים את עצמם בכדי להתנקות ולשמור על פרוותם ואת צרכיהם הם עושים בחול, כאשר לאחר מכן, הם גם מכסים את הצרכים. כמובן, בכדי לנצל את כל היתרונות של הטבע המופלא של החתולים, חשוב מאוד לדאוג לרכוש ארגז חול לחתול, תוך בחירה מוקפדת הן של הארגז עצמו והן של סוג החול - אשר יתאים עבור החתול ויאפשר לו לעשות שם את צרכיו, כאשר כל שאתם תצטרכו לעשות זה לזרוק ולהחליף את החול. אז כיצד בוחרים בצורה הטובה ביותר חול לחתול?

קרא עוד...

פרו פלאן

מי שיש לו כלב בבית, מודע היטב לעובדה, שלא פשוט לבחור בעבורו את המזון המתאים. אתם נכנסים לחנות חיות מחמד, ומיד מוצפים באין ספור סוגי מזון לכלבים. לגורים, צעירים, בוגרים, כלבים הסובלים מאי אילו מחלות, לאלה הסובלים מהשמנה, ומה בעצם לא? אז איך בכלל ניתן לדעת מהו המזון הטוב ביותר בעבור כלבכם?

קרא עוד...

עדכונים אחרונים