כיריים סאוטר

סאוטר הוא המותג המוביל בישראל בתחום של אפייה ובישול. מוצרי סאוטר מציעים איכות גבוהה ואמינות. ומשכך הם נהנים מהערכה רבה ואמון מהלקוחות בישראל. לא פלא שהמותג סאוטר הוא הנמכר ביותר בארץ. המוצרים קלים להפעלה ובנויים בצורה פונקציונלית. הם מציעים ללקוחות שימוש נעים ונוח המכוון לשיפור איכות החיים. מוצרי החשמל של חברת סאוטר מעוצבים בקווים נקיים ואלגנטיים ומאופיינים בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים ודגמים, להתאמה מושלמת של מוצרי החשמל לכל מטבח שהוא. בחרו גם אתם סאוטר לאבזור המטבח שלכם במוצרי חשמל.

קרא עוד...

Xbox 1 או ps4

התחרות הצמודה בין שני המוצרים מעמידים רבים וטובים בפני הדילמה - במה לבחור? בקונסולת המשחק Xbox 1, או שמא מוטב להעדיף את PS4? שתי הקונסולות איכותיות, מתקדמות, ומציעות פעילויות בילוי רבות. מי מהן מומלצת יותר? במה לבחור? מדובר על קרב צמוד בין שתי יצרניות ענק, מיקרוסופט שעומדת מאחורי ה- XBOX ONE, לבין פלייסטיישן 4 המיוצרת על ידי חברת סוני. מדובר בשני מוצרים בעלי מפרט מתקדם ביותר, כזה שמאפשר שימוש מהנה ומבדר, שני המוצרים מציעים מגון עצום של אפשרויות, ומעמיד לרשות המשחק פונקציות רבות. אך בכל זאת קיימים הבדלים של ממש בין שני המוצרים. ולקראת רכישה יש להחליט במי לבחור מבין השניים.

קרא עוד...

למיזם "טסים וחוסכים" של מועדון הצרכנות הוט, הגדול בישראל, הצטרפו בחודשים האחרונים חלק ניכר מחברות התעופה הזרות הגדולות שפועלות בישראל: בריטיש איוורוייז, טורקיש איירליינס, KLM, אייר ברלין, אייר פרנס, אירופלוט ועוד. עם הרחבת מגוון היעדים, מגדיל המועדון את ההנחה הניתנת על הזמנת טיסות סדירות מ-4 ל-5 אחוזים; להבדיל ממבצעים אחרים, ההנחה ריאלית וכוללת את כל מרכיבי הטיסה לרבות דלק ומיסים.

קרא עוד...

עבור אמריקאים רבים, חודש נובמבר הינו שם נרדף לחודש המבצעים הגדול, זאת בזכות ימי המכירות הגדולים שבמהלכו: יום שישי השחור (Black Friday) המצוין ביום ו', שלאחר חג ההודיה (Thanks Giving) ויום שני המקוון (Cyber Monday) המצוין מדי שנה ביום ב' שלאחר חג ההודיה.

קרא עוד...

התקנת מערכת ספרינקלרים

כל בעלי העסקים בארץ מעוניינים למזער נזקים העלולים להיגרם לחברה כתוצאה משריפה. נזקי שריפה עלולים להיות בלתי הפיכים ולגרום לאובדן חיי אדם ולנזקי רכוש גדולים המובילים להפסדים כספיים ולבעיה פיננסית קשה. חשוב להדגיש כי אמצעי מיגון מפני שריפה נחוצים לכל עסק, ולא רק לחברות בהן נעשה שימוש בדלקים ובחומרים מתלקחים. יש להגן על המבנה מפני שריפה, במיוחד בעסקים בהם יש ריכוז גבוה של אנשים – עובדים ולקוחות.

קרא עוד...

במצעד התלונות של רשות ההסתדרות לצרכנות מככבים גם השנה חברות התקשורת, מוצרי החשמל וענף הרהיטים *** מנכ"ל הרשות, עו"ד ירון לוינסון: "על גורמי האכיפה הרלוונטיים להגביר את האכיפה וההרתעה כנגד עסקים מפרי חוק"

קרא עוד...