אירועים תחת כיפת השמיים טומנים בחובם שורה ארוכה של יתרונות כמו: אווירה נעימה, תחושה של חופש ובמקרים רבים גם עלויות נמוכות יותר.
יחד עם זאת, יש באירועים אלו גם חסרונות ובראשם החשש שמזג האוויר שאינו תמיד יציב יפגע במידה כזו או אחרת בהצלחת האירוע , לדוגמא, השמש הקופחת תפריע לאורחים, הלחות תמרח את האיפור על פניהן של האורחות ועוד..

קרא עוד...

אומנם "הכן רכבך לחורף" נשמע דרמטי יותר, בעיקר עקב המחשבה על כבישים רטובים וראות לקויה, אך דווקא הקיץ הארוך והחם המאפיין את ארצנו טומן בחובו לא מעט סכנות ואף אתגרים עבור תקינות הרכב שלך. כיצד להגיע לקיץ עם רכב מוכן?

קרא עוד...

 יותר משחשוב למצוא דיל טוב לאוהל שלכם, מומלץ לבדוק היטב ממי אתם שוכרים. מקצועיותו של הספק מעידה עשרות מונים על טיבו של המוצר. כפי שלא הייתם קונים מטבח בחנות כל בו, אלא רק בחנות מקצועית לתחום, כך אוהל לא מומלץ לשכור בחנות מטיילים אלא רק בחברה מקצועית שזהו תחום ההתמחות שלה. ובמה דברים אמורים? כשאתם לקוחות בחנות מטיילים, האינטרס של המוכר הוא להציע לכם את הדיל הכי רווחי בשבילה, שייראה אטרקטיבי גם עבורכם בפאן הכלכלי.

קרא עוד...

אם אתם מארחים בפסח הקרוב, בין אם בליל הסדר או לאחריו, אפשר לשלוח את האורחים לדרכם בסוף האירוח עם שי מיוחד – אפילו אם הם לא מצאו את האפיקומן. המתנה תעניק סיום נפלא לבילוי המשותף ובהחלט כדאי שלא לפסוח עליה.

קרא עוד...

זוגות רבים בישראל בוחרים להשכיר רכב ליום החתונה או לתקופה הקצרה שאחרי, שכן מבחינות רבות מדובר באפשרות משתלמת ועדיפה בהרבה על רכישת רכב או אפילו שאילת רכב מקרובים. במאמר הבא, תוכלו למצוא את כל היתרונות ועוד כמה טיפים לבחירת הרכב המושלם לחתן ולכלה.

קרא עוד...

שטיחים מהווים פרטי עיצובי ייחודי מאוד שיכול להוסיף לעיצוב הפנים של כל חלל וכל בית. כאשר אנחנו מעצבים מחדש את הבית שלנו כדאי לנו לבחור שבבית יהיו שטיחים בעלי טקסטורה והדפס שונה.

קרא עוד...

בריכת שחייה בחצר הבית היא בהחלט חלום של כל מי שיש ברשותו גינה פרטית ומקום לבריכת שחייה שכזאת, אולם חשוב להבין שהקמת גינה עם בריכה דורשת הכנות מוקדמות הכוללות תכנון מדויק ומפורט של כל הפרטים ( שאותם נגיש בשלב מאוחר יותר לצורך קבלת היתר לבניה) - בכדי להגיע לרמת גימור משולמת. אם גם אתם מעוניינים לשדרג את הגינה ולהוסיף בריכה חלומית, יהיה עליכם להיעזר במעצב גינות או באדריכל נוף המתמחה במתן שירותי תכנון והקמת גינות עם בריכה, וילווה את התהליך הלא פשוט בכלל- עד להגעה לתוצאה מבטיחה.

קרא עוד...