גיר אוטומט

השוואה בין תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית צריכה להיות חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים שלכם לפני קניית רכב חדש או משומש. לכל תיבה יש יתרונות וחסרונות אחרים, אך בסופו של דבר הכל תלוי בצרכים הספציפיים של הנהג.

קרא עוד...

כמה פעמים דמיינתם שאתם כמו אותם גיבורים בסרטי מסעות אמריקאיים, חוצים את היבשת המדהימה הזאת ברכב, נוהגים על כביש 66 ההיסטורי (או על מה שנותר ממנו) וכן על מערכות הכבישים הבינעירוניות המדהימות אשר חוצות את ארצות הברית ממזרח למערב או להיפך.

קרא עוד...

September TOYOTA Sale כולל תנאי מימון מיוחדים ומותאמים לצורכי הרוכש, טרייד אין, תכנית מימון ייחודית למתם מוטורס - משלמים 8500 ש"ח כמקדמה, מקבלים את הרכב ומשלמים 32 תשלומים חודשיים, בתום התקופה יכול בעל הרכב לשלם את יתרת עלות הרכב או להחזיר את הרכב למתם מוטורס, לקבל רכב חדש ולהמשיך בתשלומים החודשיים !!! הכל כפוף לתקנון המבצע המצוי במתם מוטורס. המכוניות יסופקו עד לחגים והרוכשים יוכלו לפתוח את השנה עם מכונית טויוטה חדשה. יש מבצעים שאסור להחמיץ

קרא עוד...

מצבר למשאית

משאיות נחשבו מאז ומעולם כאחד מכלי הרכב העוצמתיים והיעילים ביותר הקיימים היום בשוק. כך למשל, כל מי שרוצה להוביל סחורה כבדה או להעביר תכולת דירה שלמה, נעזר בשירותיה של משאית גדולה וחזקה. אך על מנת להתניע את המשאית ולאפשר לה נסיעה שקטה ורגועה, יש צורך במצבר עוצמתי ואיכותי, שהוא זה שלמעשה מאפשר את כל העניין הזה.

קרא עוד...

מכירת רכב

ההתנהלות בישראל ללא רכב פרטי היא מורכבת ולעיתים בלתי אפשרית. התחבורה הציבורית בארץ היא מוגבלת ומושבתת בחלק ניכר מהזמן – בסופי השבוע ובשעות הלילה, כשגם שאלת הנוחות שלכם בהחלט משפיעה ומביאה לרכישת רכב. הבעיה היא שסכומי כסף עצומים מונחים כאן על כף המאזניים. לפניכם מספר דגשים שיסייעו לכם לבצע בסופו של יום את ההחלטה הטובה ביותר.

קרא עוד...

אנחנו רגילים לחשוב על נהיגת חורף כנהיגה מסוכנת: גשם, ברד, כבישים חלקלקים, ערפל ורוחות, כמו גם פחות שעות של אור יום (משמע, יותר נהיגה בתנאי חושך) הם גורמים התורמים להרבה תאונות בחורף. ואילו בקיץ, מה כבר יכול להיות מסוכן? הרי הכביש יבש, יש שעות אור מרובות ותנאי הראייה טובים.

קרא עוד...

בחירה של רכב מנהלים היא משימה קשה בגלל ההיצע הרחב וההבדלים הגדולים בין הדגמים. על מנת להתגבר על הבעיה רצוי להבין מה מאפיין רכב כזה ולשים דגש על המפרט הטכני, הביצועים והערך המוסף

קרא עוד...