אשקלון: מסלול בלתי חוקי לספורט מוטורי פונה ע"י מפקחי רשות מקרקעי ישראל

מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשותמקרקעי ישראל פינו מסלול בלתי חוקי למירוצי אופנועים שהוקם על אדמות מדינה באיזור אשקלון, על שטח פתוח של כ-4 דונם. המסלול הוקם ללא אישור ובניגוד לחוק והיווה סכנה ממשית לשלום הציבור מכיוון שפעל באופן פיראטי ובלתי מפוקח

קרא עוד...

שוקלים רכישה של רכב משפחתי חדש? מתלבטים בנוגע לזהות הרכב המשפחתי הבא שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא חמישה טיפים שיסייעו גם לכם לרכוש את הרכב המשפחתי הבא שלכם.

קרא עוד...

בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע נעתר לבקשת ההסתדרות ונתן אתמול (ב') צו המורה לחברת אלבר להשיב לעבודתם הסדירה והמלאה את יו"ר ועד הפעולה ואת חברו לוועד שפוטרו בחודש אוקטובר האחרון.

קרא עוד...

פוינטר טלוקיישן (נאסד"ק, an>PNTR), ספקית מובילה של טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים, הודיעה היום על זכייה בחוזה בהיקף של כ-1 מיליון דולר לאספקה והתקנה של פתרונות מתקדמים לניהול צי רכבים גדול בברזיל. הצי מונה כ-1500 רכבים וינוהל על מערכת ה"ענן" של פוינטר.

קרא עוד...

חברת איי.ש.ר.גרפיקס בע"מ היבואנית הבלעדית של אייברי דניסון (Avery Dennison) בישראל תציג בתערוכת Isprint 2015 (ישפרינט) - תערוכת הדפוס המקצועית הבינלאומית הגדולה בישראל, מגוון חומרים להדפסה דיגיטלית על פורמט רחב בהם מדבקות PU כרום חדשות לעיטוף רכבי יוקרה אשר מעניקות לרכב אפקט דמויי מראה / ניקל יוקרתי אשר מתאימות להדבקה על גבי הרכב כולו או חלקים ממנו, כגון מראות, פנלים וכדומה.

קרא עוד...

מזה מספר שנים מהווה הדגם "קורולה" של יצרנית הרכב טויוטה את הרכב הפופולארי והנמכר ביותר בישראל. ניתן למצוא את המכונית בעלת העיצוב הפשוט והקלאסי בכל מקום בכבישי ישראל, ומדי שנה בוחרים יותר ויותר ישראלים בקורולה כרכב המשפחתי שלהם.   כאשר דגם מסוים מציג רמת פופולאריות גבוהה כל כך בשוק הרכב המקומי, עולה השאלה המתבקשת – מה הופך דגם זה לנפוץ ופופולארי כל כך ומהם יתרונותיו על פני דגמים נפוצים אחרים מאותה קטגוריה?

קרא עוד...