השכרת רכב בתל אביב

גרים בתל אביב? גם אתם משלמים מאות שקלים מידי חודש על דוחות חניה? משלמים עבור מנוי בחניון? האם גם אתם מצאתם את עצמכם רצים מוקדם בבוקר להזיז את הרכב לפני שהפקחים מתחילים בחלוקת דוחות? מצאתם את עצמכם מחנים את רכבכם בחניה המושלמת ואח"כ מתלבטים אם להזיז את הרכב רק כדי לא לאבד את החניה החלומית?

קרא עוד...

צילום: אור ירוק

94 תאונות דרכים קטלניות בשנת 2016 היו עם משאיות - בירושלים התרחשו 105 תאונות דרכים במעורבות משאית בשנה האחרונה, בתל אביב 102 תאונות. שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "משרד התחבורה חייב לקחת אחריות על ענף כלי הרכב הכבדים, להדק את הפיקוח על נהגים מקצועיים ולהגיע לחברות שמעסיקות אותם בכדי למנוע מהם לכפות על הנהגים לעבוד מעבר ליכולתם תוך סיכון החיים שלהם ושלנו"

קרא עוד...

טקס הענקת מגן ההערכה לבעלים של מתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה בחיפה אהרון מזרחי ולבניו רפי מזרחי ואליעד מזרחי

מנכ״ל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל רן דנאי העניק בטקס חגיגי שהתקיים בראשון לציון, מגן הערכה בזכות רמת החדשנות, הנאמנות למותג העולמי והשאיפה למצוינות בתחום המכירות כאחד למייסד מתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה בחיפה, אהרון מזרחי ולבניו רפי מזרחי ואליעד מזרחי המנהלים את תחומי השרות, השיווק והמכירות

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

היו"ר כבל אמר את הדברים בעקבות הפרסומים בנושא בימים האחרונים – במהלך דיון בתקנות שנועדו למנוע השפעה אסורה על שמאים. ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל, החלה היום לדון בתקנות שהגיש משרד התחבורה מתוקף חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, , שנועדו למנוע השפעה אסורה על שמאים.

קרא עוד...

השכרת רכב בארץ

כשאנחנו נוסעים לחו"ל, הרבה פעמים עולה אצלנו השאלה, האם להשתמש בתחבורה ציבורית או לשכור רכב? יש מי שבוחר להשתמש בתחבורה ציבורית, מתוך חשש שהוא לא יכיר את הדרכים והוא עלול ללכת לאיבוד, חוסר היכרות עם תרבות התחבורה המקומית וכן לעיתים זה נתפס כבזבוז זמן, נסיעות, חניות וכדומה.

קרא עוד...

הקהל הישראלי גילה את היתרונות הרבים של נופש בקראוון

אירוע מכירה מטורף של קראוונים - קראוון קלאב, החברה המובילה בארץ למכירה והשכרה של קראוונים מכריזה על אירוע מכירות מיוחד לקראת עונת הטיולים הקרובה, ומציעה מגוון של קראוונים נגררים במחירים מטורפים.

קרא עוד...

כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים עם הרכב לנסיעה ארוכה

מספר בדיקות בסיסיות שתוכלו לבצע לבד ישדרגו את ביצועי הרכב ואת רמת הבטיחות בנסיעות ארוכות. נוסעים לאילת או מתכננים לשכור רכב לנסיעה מחוף לחוף בארצות הברית? קבלו את המדריך שיסביר לכם מה לעשות

קרא עוד...