טלפונים ניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. בכל פעם שאתם מבקשים למצוא תשובה לשאלה שיש לכם, או לקבל מידע נוסף על נושא מסוים, אתם שולפים את הטלפון, פותחים את הדפדפן ומבצעים חיפוש מהיר.

קרא עוד...

קידום אתר וויקס

אחת מהדילמות הקבועות שיש כאשר מחליטים לבנות אתר אינטרנט היא איפה להקים אותו. האם להקים אותו בממשק של וויקס או של וורדפרס, האם לבחור באופציה הנוחה לתפעול או באופציה שמאפשרת לך יותר אפשרויות ומגוון בלתי נתפס של תוספים?

קרא עוד...

שיווק באינטרנט – איך עושים את זה נכון

שיווק באינטרנט הפך לאפיק מרכזי בתחום השיווק בעולם העסקים. היום לא תמצאו בעלי עסקים שלא משתמשים בשיטה הזו, הם מאמינים שמי שלא נמצא שם, פשוט לא קיים. לכן, בשביל שכולכם תצליחו לבצע את התהליך בצורה נכונה ויעילה עבור העסק שלכם, עליכם קודם כל להבין איך הדברים פועלים, איך משווקים נכון ביחד עם כל הפלטפורמות שיש לכם באינטרנט ואיך, בסופו של דבר, יוצרים פרויקטים משותפים ומביאים לידים חמים למערכת. אי אפשר לבצע שיווק באינטרנט ללא ידע קודם, להעלות פוסט ללא כל משמעות, לעצב תמונה בלי שום מטרה שיווקית – לא מבצעים שיטת מצליח. אנחנו פה בשביל להרים את העסק שלכם גבוה.

קרא עוד...

בשנים האחרונות, יותר ויותר משרדי פרסום מעבירים את מרכז הכובד המקצועי שלהם מפרסום רגיל, דפוס, רדיו או טלוויזיה, אל מרכז כובד אחר, פרסום דיגיטלי. חלק מהעוסקים בתחום, פועלים אך ורק בו, אחרים ממשיכים לעסוק גם בתחומי פרסום אחרים, אך משקיעים לא מעט משאבים, ואפילו יותר, בכל מה שקשור לפרסום בדיגיטל.

קרא עוד...

בחירת חברה לקידום אתרים

בוחרים חברה לקידום אתרים? ובכן, קידום אורגני בגוגל הוא משימה מורכבת שדורשת מקצועיות רבה והתעדכנות שוטפת בכל עדכוני גוגל השונים, לצורך ביצוע אופטימזציה מיטבית לאתר. במאמר זה תמצאו את כל המידע החשוב בנושא.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 25, 2020

איך להתחזק על פי הסוד

פרסום
יונ 15, 2020

מה חשוב לדעת על ביטוח רכב?

מאמרים - שיווק
מאי 27, 2020

שיווק באינטרנט ב-360 מעלות

יחסי ציבור