צילום: עדי אורני/ אלכס ליפקין

קולקציית בגדי הים של המותג  Glamour לקיץ 2017, מאופיינת בקו נשי וקלאסי המחמיאה לגוף. הקולקציה מעוצבת תוך מתן דגש על הטרנדים החזקים, חיטוב הגוף ואיכות בלי פשרות תוך פנייה לטווח גילאים רחב, עם מענה לבעלות נשים במידות גדולות.

קרא עוד...

צילום: טל טרי

פולו ראלף לורן מזמן הפך להיות מעבר למותג אופנה. שם המותג הפך לסמל סטטוס ומילה כוללת ללייפסטייל איכותי ללא פשרות. הקיץ, הדבר בא לידי ביטוי בקולקציה ומנציח את הדגמים האייקונים אמריקאים תוך שכתובם להווה ואני מקבלים רעננות הרלוונטית לגבר המודרני דרך ביגוד ספורט, חייטות איכותית ואביזרים.

קרא עוד...

חתונת בוטיק

טרנד חדש: חתונות בוטיק קטנות ומיוחדות

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד חדש שהופך את עולם החתונות על פיו. אם בעבר, הטרנד והאופנה נטו לכיוון גדול, מוגזם, גרנדיוזי, היום אנו רואים מגמה של יותר ויותר חתונות בוטיק קטנות ששמות דגש משמעותי על אינטימיות, מיקום ועיצוב מיוחד.

קרא עוד...

צילומי הקניון: שי וליץ

חדש בקניון עופר סירקין - תהילה – חנות אופנה לבגדי נשים המציעה ביגוד צנוע לנשים ואקססוריז תואמים. החנות החדשה המשתרעת על שטח של כ 50 מ"ר וממוקמת בקומה 1, מציעה בגדים איכותיים לנשים ולנשים צעירות, במחירים השווים לכל כיס.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

התיקים הנכונים לקיץ הקרוב: רשת אמפוריום ממשיכה להביא את המותגים והקולקציות הכי עדכניות בעולם האופנה,  ומשיקה בימים אלה את תיקי  מותג האופנה הבינלאומי FOSSIL - לקיץ 2017. 

קרא עוד...