קרדיט : Istock

באוקיינוס האטלנטי, מול חופי החול האינסופיים של מדבר סהרה במרוקו, נחבא ארכיפלג של איים שהם חלום שמתגשם. אנחנו מדברים, כמובן, על האיים הקנריים – קבוצת האיים בהם האביב הוא תמידי, ויש להם מה להציע לכל מטייל.

קרא עוד...

סרדיניה האי הקסום

מתכננים את החופשה הבאה שלכם? הפליגו לסרדיניה. האי סרדיניה ממוקם בים התיכון, קרוב לחלק הדרומי של איטליה, והוא האי השני בגודלו בים זה. האי הוא למעשה מחוז אוטונומי ויש לו מעמד מיוחד באיטליה עצמה. בימים עברו סבל האי מניתוק, מכיוון שהוא היה מרוחק מהיבשת. על כן, כל טכנולוגיה הגיעה אליו באיחור, כמו גם חוקים חשובים דוגמת השינוי המשמעותי במעמדם של עובדים הכפיים והחקלאים. היום מושך אליו האי תיירים רבים בזכות הנופים המרהיבים ואטרקציות ייחודיות. כך שכדאי לבקר בו ולראות.

קרא עוד...

עבור רבים ויזה לארה"ב היא כרטיס כניסה נחשק לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מדינה של טיולים מדהימים, הזדמנויות ללימודים וקריירה.
כמובן שבתהליך הוצאת ויזה עליכם לעמוד בתנאים המגבילים של השגרירות והוויזה כשלעצמה לא מעניקה לכם אשרה חוקית לתעסוקה, לימודים או שהייה שחוצה את הזמן המותר, אבל במידה ותרצו לטעום מהחיים באמריקה – זו הדרך לעשות זאת ואולי במהלך ביקור או טיול, תהיה לכם אפשרות לבצע דריסת רגל ראשונית לעתיד. לחפש קולג'ים, להתעניין במקומות עבודה ואלה כבר יסדרו לכם אישור מסוג אחר.

קרא עוד...

טיול לפולין

כשאנחנו חושבים על מסע לפולין, בדרך כלל, עולות בנו מחשבות ותמונות על מסע של חבר'ה בתיכון אשר נוסעים להכיר את ההיסטוריה היהודית במדינה, את מחנות ההשמדה והגטאות שהוקמו בזמן מלחמת העולם השנייה. מסעות מסוג זה, עוברים לא רק תיכוניסטים, אלא גם חיילים וגורמים אחרים.

קרא עוד...

הודו היא מדינה קסומה שמושכת אליה רבים. חיילים סדירים סופרים את הימים שבהם הם יוכלו להשתחרר כדי לצאת להודו, זוגות רומנטיים מתכננים את הטיול המושלם שלהם ואפילו משפחות ישראליות לוקחות את ילדיהן כדי לראות את הארץ הרחוקה. אבל כדי לבקר בהודו, יש צורך לדאוג לפעולת הוצאת ויזה להודו לכל המשפחה.

קרא עוד...

אם אתם חולמים לטייל באחת המדינות המדהימות בעולם - אוסטרליה, אתם חייבים להוציא ויזה ורק אז לקנות את כרטיס הטיסה, אחרת כספכם ירד לטמיון. אין ספק כי כל אדם חייב לבקר לפחות פעם בחייו באוסטרליה, אך האם כל אדם אכן יכול לבקר ביבשת המהממת הזו? התשובה לכך היא כן, אך בתנאי והוא דאג לבקש ולקבל ויזה.

קרא עוד...