ככל שעובר הזמן, יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות האפשריים בהזמנה עצמאית של רכיבי החופשה השונים. הציפייה היא למגוון אינסופי של אופציות ולמחירים נוחים, הנובעים גם מהיעדר עמלת תיווך (רשמית או סמויה). מצד שני, ברור שיש בהזמנה אינטרנטית סעיפים שחשוב לשים אליהם לב ומספר סיכונים פוטנציאליים.

קרא עוד...

כל מי שמבקש לקבל ויזה לארצות הברית, צריך למלא מספר טפסים על מנת לקבל תאריך לראיון בשגרירות האמריקאית בישראל, אשר לאחריו יהיה ניתן לקבל את הויזה. מדובר בטפסים DS 160. טפסים אשר נידרש למלא דרך אתר האינטרנט של השגרירות באופן ישיר, ולהציג אותם גם בעת שאנחנו ניגשים לראיון.

קרא עוד...

בריטניה, יעד מועדף לחופשה על אלפי ישראלים ובצדק. אך יתכן שרבים מאתנו מפספסים את השכנה הצפונית. מאליס/Maelys "סקוטלנד ובפרט העיר אינדברו מהווים מרכז תרבותי ותיירותי מפתיע המציע עולם שלם וקסום של טירות עתיקות ומרחבים ירוקים אין סופים המושלמים לביקור משפחתי".

קרא עוד...

נסיעה בכבישים של ארה"ב לעבר ההיסטוריה של המוזיקה השחורה. צילום Shutterstock

אם אתם רוצים לצאת למסע שכולו מוסיקה שחורה, מוסיקה שהתפתחה לאורך נהר המסיסיפי, השכרת רכב בארה"ב היא בגדר חובה. מסע שכזה ילמד אתכם לא מעט על התרבות המקומית של האזור, ובעיקר על אחד מסגנונות המוסיקה המיוחדים ביותר במדינה כולה.

קרא עוד...

הוצאת דרכון פורטוגלי

סביר להניח כי אם היו אומרים לכם שגם אתם יכולים לקבל אזרחות אירופאית, לבטח הייתם שמחים לקבל אותה. אם כן, למה שלא תתחילו בתהליך לקבלת דרכון אירופאי שאתם זכאים לו? נכון לרגע זה, מגורשי ספרד ופורטוגל יכולים לשוב אל המדינות לאחר שאלו החליטו לפתוח את השערים לצאצאים של המגורשים. לפניכם, 5 סיבות טובות מדוע גם לכם לכדאי להתחיל את התהליך וליהנות מהאזרחות האירופאית שלכם.

קרא עוד...

יואל אמיר מנכ"ל PassportCard, קרדיט צילום יוסי צבקר

כ- 70,000 הטענות לכרטיס ה- PassportCard ב- 156 מדינות, כ- 700 הטסות רפואיות ואמבולנסים אוויריים, כ- 150 איתורים וחילוצים וכ- 1,600 אשפוזים מורכבים בחו"ל בשלוש שנים

קרא עוד...

עדכונים אחרונים