בכל הנוגע לטרנדים בעולם החתונות, בשנים האחרונות חתונות קטנות הפכו לטרנדיות ופופולאריות יותר וזאת בעיקר בשל הרצון של הזוג הטרי להתחתן  בחברת המשפחה הקרובה ולחגוג את היום החשוב בחייהם עם חברים קרובים שהם אוהבים.

קרא עוד...

אטרקציות לאירועים

בשנים האחרונות תחום אטרקציות לאירועים הלך ושינה את פניו מקצה לקצה. אם בעבר היינו מסתפקים במפעיל ליום ההולדת או בצלם מגנטים כאטרקציה מרכזית, הרי שהיום הרף עלה (אולי אפילו יותר מידי) וכל אירוע דורש תשומת לב מיוחדת עם אטרקציות עדכניות, חדישות ומטריפות!

קרא עוד...

היתרונות לחתונה בשרון

חתונה זה אירוע של פעם בחיים, ולכן יש לגשת לעניין ברצינות המרבית. על מנת ליהנות מיום בלתי נשכח בחברת האנשים הקרובים והאהובים ביותר, חשוב לחשוב מראש על המיקום המתאים ביותר לאירוע. יותר ויותר אנשים בוחרים לערוך חתונה בשרון גם אם הם לא מתגוררים בדיוק באזור זה, ויש לכך אינספור סיבות מוצדקות ביותר.

קרא עוד...

איך לבחור את הלוקיישן המתאים עבור האירוע שלכם?

כאשר מארגנים אירוע יש המון דברים שצריך לחשוב עליהם מראש. כך, אחד הנושאים הקריטיים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים אירוע בכל סדר גודל – זה היכן הוא יתקיים. ועד כמה שמדובר בשאלה טריוויאלית לכאורה, כך היא למעשה יותר קריטית, משום שהיא עשויה להכריע כמה אנשים יגיעו לאירוע.

קרא עוד...

איך לערוך אירוע קטן ומוצלח?

יש אינספור סיבות שונות ומגוונות לעשות אירועים בסדרי גודל שונים. באופן כללי, החלוקה היא בין אירועים אישיים לבין עסקיים – ובשני הסוגים יש אינספור סיבות נהדרות לקיים אירועים. בתחום האישי, אנשים רבים אוהבים לחגוג ימי הולדת בחברת חברים וקרובים.

קרא עוד...

טיפים לעריכת אירועי חברה

אירועי חברה מהווים חלק חשוב מאוד מההוויה המקומית של כל בית עסק, החל מחברות קטנות המונות עד עשרה איש ועד לקונגלומרט ענק שבו עובדים אלפי אנשי מקצוע. האירועים העסקיים מאפשרים ליצור תחושת נאמנות למותג, לעורר את עניין הציבור במותג, לאתר לקוחות ו/או משקיעים חדשים ועוד.

קרא עוד...

ישנם זוגות המסתפקים בחתונה באולם חתונות חביב אך שגרתי. ישנם זוגות אחרים שלא מוכנים לשמוע על שום דבר מלבד גן אירועים ירוק ופורח. עבור אחרים, מה שמושך אותם זה לקיים חתונה במיקום אחר, רומנטי, מיוחד וקסום - חתונה על הים. אם הרהרתם בדבר אבל היו לכם ספקות, דעו לכם שזה לא משימה בלתי אפשרית כי אם צעד אפשרי בהחלט. ניתן לבחור בסגנון כזה של אירוע בהפקה עצמית או לבחור בחתונה במקום מסודר השוכן קרוב לקו החוף.

קרא עוד...