• דגשים לבחירת דלתות אוטומטיות

    מבני תעשייה, מרכזים לוגיסטיים ומבני ציבור הם מקומות דינמיים הדורשים מעבר שוטף של אנשים, מכונות וסחורות בין אזורים פנימיים שונים, ובין השטחים הפנימיים לחיצוניים.

נדל"ן

כריתת עצים בתל אביב

פברואר 20, 2020 נדל"ן
כאשר אתם בעלי בית פרטי או במידה וקיים בבעלותכם בניין משותף, ישנם המון מצבים בהם יש עצים רבים אשר נשתלו לכם בגינה, וקיימת האפשרות כי עצים אלו לא יהיו לטעמכם האישי.

השוק

הופחת דרמטי ובאופן משמעותי ביותר – 81% הקנס שהוטל על חברת "אופק המרכז לזכויות" בע"מ

פברואר 09, 2020 השוק
לאחר שהופחת הקנס על "אופק המרכז לזכויות" במאי 2019, בכוונת החברה להגיש ערר לבית המשפט גם על יתרת הקנס.

תשתיות

דגשים לבחירת דלתות אוטומטיות

פברואר 24, 2020 תשתיות
מבני תעשייה, מרכזים לוגיסטיים ומבני ציבור הם מקומות דינמיים הדורשים מעבר שוטף של אנשים, מכונות וסחורות בין אזורים פנימיים שונים, ובין השטחים הפנימיים לחיצוניים.

רכב

צמיגים לאופנוע בצפון

ינואר 20, 2020 רכב
רוכבי האופנועים בצפון מגיעים לחנות מקצועית בתחום זה כאשר הם מעוניינים לרכוש צמיגים חדשים.

מנהלים וקריירה

למה נשים כל כך מצליחות בעסקים?

פברואר 18, 2020 משאבי אנוש
אפשר לראות בשוק הישראלי שנשים מובילו במגוון של תחומים ובעיקר בעולם הפיננסים. החל ממנהלות של גופים מסחריים ועד עמדות מרכזיות בפיקוח כלכלי ופיננסי ועד יזמיות פורצות דרך בשירותים מתקדמים וטכנולוגיה. יש אין סוף מאמרים הבוחנים את ההצלחה של נשות עסקים. מנסים להבין…

יזמות

על הקשר בין ביתנים לתערוכות להצלחה עסקית

פברואר 20, 2020 השקעות ויזמות
ישראל נחשבת למעצמה עסקית בכל רחבי העולם; בכל יום נוצרים קשרים עסקיים עם חברות בין לאומיות גדולות, שיתופי פעולה רווחיים, ועוד. אחת הזירות הנחשבות ביותר ליצירת ההזדמנויות האלו, היא תערוכות וכנסים. כך, ביתנים לתערוכות הפכו לנושא מבוקש במיוחד, כשרבים מהארגונים…

ביטוח

מדוע כל בעל כלב צריך לרכוש ביטוח צד ג'

יולי 23, 2019 ביטוח
רבים מאיתנו שמעו על ביטוח צד ג'. יש בטוח צד ג' בנושאי תחבורה ורכב ויש ביטוח צד ג' גם בביטוחי מבנה. אבל אם אתם בעלים של כלב, חשוב שתדעו כי יש גם מה שנקרא ביטוח צד ג' לכלב. חשוב ואפשר לומר גם חיוני שתבינו יותר על הביטוח הזה ותגלו מדוע הוא חשוב לכם (ולא רק לכלב…

רכילות עסקית

תעודת הוקרה לאביבי מטבחים הוענקה על פרויקט גן העיר בנהריה

ספטמבר 02, 2019 רכילות עסקית
בסוף השבוע האחרון התכנסו והגיעו במיוחד לנהריה הבכירים של חברת סלע בינוי על מנת לתת תעודת הוקרה לחברת אביבי מטבחים על ההצלחה בפרויקט "גן העיר".

מאמרים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים או חברות

דצמבר 22, 2019 מאמרים - כלכלה
בשנים האחרונות, עובר שוק הפיננסים הישראלי מהפכה של ממש. כפטריות אחרי הגשם, צצים מוצרי פיננסיים רבים ומגוונים המאפשרים לך יותר מאי פעם גמישות רבה בתכנון ההון שלך ומייעדים עבורך אפיקים רבים למימון למגוון רחב של מטרות.